Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти. Розвивальне середовище ЗДО

Матеріально- технічне забезпечення закладу дошкільної освіти  № 28 “Ювілейний”  відповідає вимогам законодавства у сферах дошкільної освіти, безпеки життєдіяльності дітей та охорони праці, будівельним та санітарно-гігієнічним нормам і правилам.

Інтер’єр «Ювілейного» відповідає сучасним естетичним вимогам. Приміщення дитсадка оформлено в єдиному стилі. Світлі, м’які тони стін, килимів, спокійна чітка конструкція фрагментів сюжетних композицій до казок в холах, урочисті прикраси характеризують дизайн приміщень дитсадка.

Дошкільники з великим задоволенням відвідують міні-музей народознавства в закладі, де онайомлються  з українськими звичаями та традиціями.

З метою розвитку рухової та інтелектуальної сфери дошкільнят було придбано інтерактивну підлогу та обладнано кабінет, в якому проводиться робота з використанням “живої підлоги”.

Цікаво та змістовно проводиться освітня робота з дітьми з використанням інтерактивної дошки.

Групові кімнати закладу дошкільної освіти оснащені ігровим та навчально-дидактичним обладнанням, яке відповідає  Закону України “Про дошкільну освіту”, вимогам Базового компонента дошкільної освіти, примірному переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання.

ПЕРЕЛІК ІГРОВОГО ТА НАВЧАЛЬНО-ДИДАКТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Групи оснащено сучасними, зручними, багатофункціональними меблями, які сприяють забезпеченню емоційного комфорту дітей.

Музична зала обладнана сучасною аудіо та відео апаратурою, мультимедійною установою, які широко використовуються в усіх формах музичного виховання дітей.

Заклад №28 «Ювілейний» забезпечений спортивною залою, яка має 50 кв. м. та правильним добором фізкультурного обладнання, яке відповідає педагогічним, естетичним, гігієнічним та анатомо-фізіологічним особливостям дітей дошкільного віку.

Відповідно до Положення про логопедичні пункти системи освіти в дошкільному навчальному закладі створений та обладнаний логопедичний кабінет. Його площа відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Кабінет психолога оформлений відповідно до Положення про психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів.

Кабінет англійської мови – це інтелектуальна кімната, яка допоможе малюкам зануритися у мовне середовище.

Медичний кабінет оснащений відповідно до Положення про медичний кабінет дошкільного навчального закладу.

Харчоблок закладу дошкільної освіти обладнаний згідно вимог і включає: цех для варіння, окремі приміщення для зберігання продуктів (овочі,  фрукти, сипучі продукти,  хліб),   для  первинної  обробки  овочів,  для  миття  кухонного  посуду  тощо. Над плитою розміщена витяжна  вентиляція.

Територія закладу обладнана сучасними, зручними ігровими майданчиками та павільйонами

Для забезпечення дітям здорових умов перебування на свіжому повітрі, длязміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також дляраціонального проведення спортивно-ігрового дозвілля в дитячому колективі взакладі облаштовано спортивний майданчик, який відповідає фізичному, духовномута емоційному розвитку дітей, формуванню у них міцної мускулатури а такожреалізації їх потреби в русі. Спортивний майданчик має безпечне покриття та відповідне сучасне обладнання, яке дає змогу здійснювати фізкультурно-оздоровчуроботу.

На території закладу облаштовано квітники та городи