ЗДО № 28 «Ювілейний»  брав участь у І (міському) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України  

 Витяг з наказу

 22.02.2018                                                                                        № 126

Про підсумки проведення
І (міського) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.08.2017 № 1125 «Про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України», відповідно до Положення «Про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України», затвердженого вищевказаним наказом та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.05.2012 № 754/21067, наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 04.09.2017
№ 487-ОД «Про проведення I  та II етапів Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України», наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 21.09.2017 № 792/1 «Про проведення I (міського) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України» (далі огляд-конкурс) у січні 2018 року проведено міський етап огляду-конкурсу в номінації «Кращі  заклади дошкільної освіти».

Основними напрямами огляду-конкурсу були показники навчальної, методичної, фізкультурно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи.

У міському турі огляду-конкурсі взяли участь 11 освітніх закладів:
(№№ 8, 10, 11, 14, 15, 17, 18, 28, 40), компенсуючого типу (№ 20, НВК № 34).

Серед пристосованих спортивних залів відмічено членами журі матеріали закладу дошкільної освіти № 28 «Ювілейний» (зав. Солодовник О.О).

У ході конкурсу журі відмітили покращення матеріальної бази спортивних залів, оновлене традиційне та придбане нове нетрадиційне спортивне обладнання.

Слід відзначити, що на залучені благодійні та спонсорські кошти, проведено ремонт спортивних залів з урахуванням відповідності кольору стін, стелі, підлогового покриття, освітлення, заміну вікон у ЗДО №№ 8, 14, 17, 20, 28, НВК № 34.

Належну увагу приділено адміністраціями щодо модернізації та обладнанню спортивних залів ЗДО №№ 8, 14, 20, 28, НВК № 34.

Враховуючи вищезазначене та на підставі рішення журі І (міського) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України,

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за перемогу в І (міському) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України:

– за зайняте І місце – Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 «Космічний» (завідувач Ткачова Н.М.);

– за зайняте ІІ місце – Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 17 «Радість» (завідувач Батарчук А.В.);

– за зайняте ІІІ місце – Сумський дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 28 «Ювілейний» (завідувач Солодовник О.О.);

– серед закладів компенсуючого типу за зайняте І місце – Сумський спеціальний реабілітаційний навчально-виховний комплекс № 34 (директор Шрамко Л.М.).

  1. Керівникам закладів дошкільної освіти:

2.1. Відмітити роботу педагогічних працівників, які відповідали за організацію та підготовку матеріалів конкурсу.

2.2. Узяти під постійний контроль матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу з фізичного виховання та спорту.

2.3. Висвітлювати на Інтернет-сайтах для батьків ефективні методи для зміцнення здоров’я і формування навичок здорового способу життя дітей.

Начальник управління освіти і науки                                   А.М. Данильченко