Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти. Розвивальне середовище ДНЗ

Інтер’єр «Ювілейного» відповідає сучасним естетичним вимогам. Приміщення дитсадка оформлено в єдиному стилі. Світлі, м’які тони стін, килимів, спокійна чітка конструкція фрагментів сюжетних композицій до казок в холах, урочисті прикраси характеризують дизайн приміщень дитсадка.

[wonderplugin_slider id=3]

У дизайні прослідковується гармонійне поєднання окремих елементів сучасності і старовини. Інтер’єр фіто-кафе «Живинка» обладнаний сучасними дитячими меблями, іграшками, аромолампами.

Музей «Народознавства» прикрашають різні старовинні скульптури, кераміка, вишиті рушники, предмети побуту рідного краю.

Гармонія інтер’єрів груп проявляється і в доборі картин, іграшок, інших речей, доступних для дитячого сприймання.

В інтер’єрі груп дітей раннього віку значне місце відведено оформленню зон предметно-розвивального середовища: зона відпочинку та усамітнення, конструктивно-будівельна зона, зона для ігор з водою, піском і для розвитку дрібної моторики тощо. А також створені умови для успішної адаптації дітей.

Інтер’єр ігрової кімнати відповідає сучасним вимогам. Меблі спокійного, світлого кольору, вони добре гармонують з іншими предметами. Яскраві іграшки, художні дидактичні ігри, конструктори доступні і надійні у використанні.

Групи оснащено сучасним ігровим обладнанням, зручними багатофункціональними меблями, які сприяють забезпеченню емоційного комфорту дітей. Використовуємо для оформлення кращі дитячі роботи.

Кожна група має свій стиль оформлення, який відповідає назві профільної групи.

Кабінет зображувальної діяльності відповідає естетично-художнім вимогам сьогодення, а це допомагає вихованню художньо-творчих здібностей дітей.

Спортивна зала дошкільного закладу оснащена необхідним спортивним обладнанням.

Необхідним розвивальним обладнанням оснащений кабінет психолога.

Музична зала обладнана сучасною аудіо та відео апаратурою, мультимедійною установою, які широко використовуються в усіх формах музичного виховання дітей.

Ігрові майданчики оснащені сучасним ігровим обладнанням, що відповідає вимогам Базового компоненту.

Особливу увагу в дошкільному закладі приділяють культурі харчування. Зручний, красивий, однаковий  для всіх дітей посуд, який відповідає віку дітей, скатертина, одноразові серветки, охайний вигляд обслуговуваного персоналу, лагідне спілкування – все це допомагає підвищенню апетиту у дітей.

Cпільними зусиллями педагогів, батьків і дітей створюються постійно діючі тематичні художні виставки: «Осінній карнавал»,  «Зимова казка»,  «Мелодія весни» – свідчення художньо-творчого розвитку особистості. Так діти реалізують свої творчі, художні здібності з використання новітніх інноваційних технологій із зображувальної діяльності.