Портфоліо ДНЗ

Наші нагороди

2011 рік
Колектив ДНЗ нагороджений дипломом Сумської обласної державної адміністрації управління освіти і науки у номінації “За високий рівень забезпечення ігровим, спортивним та декоративним устаткуванням території дошкільного навчального закладу” обласного етапу акції “У садочку як у віночку”.


2011 рік
Грамота за зайняте 46 рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у КОНКУРСІ “Мій улюблений дитсадок”.

 

 

 


2012 рік
Грамоти управління освіти і науки Сумської міської ради за активну участь у міській екологічній акції “Пташина їдальня” (номінація “Малюнки”).


2015 рік
Грамота управління освіти і науки Сумської міської ради володарю Гран-прі міського конкурсу “Оптимізація озеленення території дошкільних навчальних закладів”

 


2015 рік
Грамота управління освіти і науки Сумьскої міської ради за зайняте ІІІ місце в ІІІ етапі міського огляду-конкурсу на кращу спортивну залу в номінації “Кращі пристосовані спортивні зали”

 


2015 рік
Грамота управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте І місце у І (міському) етапі обласного фестивалю “Гармонія руху” у номінації “Предметно-практичне спрямування”.

 


2015 рік
Подяка Ради Сумської міської організації ветеранів України Солодовник Ользі Олександрівні завідувачу ДНЗ за героїко-патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди 70-річниці у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 р.р.