Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Волонтерство – це покликання., небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує людей та веде їх вперед.

Вихованці дошкільного закладу “Ювілейний” з бажанням долучилися до волонтерської діяльності та підготували для захисників нашої країни вітальні листівки з словами подяки та привітаннями. Працівники закладу виготовили теплі килимки для військових.

Віримо в Перемогу і наближаємо її!

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 15.07.2022 № 170- ОД “Про реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року” У ЗДО № 28 «Ювілейний» протягом вересня –листопада  2023 року були проведені такі заходи:

1.  Вихователі разом з дітьми підготували малюнки та листи  для воїнів ЗСУ «Наші захисники»
  2. Була проведена музична розвага для дітей середніх та старших груп «Наша мова калинова – найпрекрасніша»
  3. Були проведені цікаві та змістовні тематичні заняття на тему «Україна – рідний край»