Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Ліцензії

11.04.2018                                                м.Суми                                      №  235-ОД

Про видачу ліцензій на освітню

діяльність закладів освіти

Відповідно до статтей 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 43 підпункту 6 пункту 3 розділу ХІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про освіту», Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

1. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам дошкільної освіти Сумської області відповідно до додатка 1.

2. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам загальної середньої освіти Сумської області відповідно до додатка 2.

3. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам дошкільної та загальної середньоїосвіти (навчально-виховним комплексам) Сумської області  відповідно до додатка 3.

4. Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації забезпечити розміщення інформації про прийняте рішення щодо видачі ліцензії на освітню діяльність закладам дошкільної і загальної середньої освіти на офіційних веб-сайтах органу ліцензування та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригору М.А.

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                                     М.О. Клочко

Розпорядження міського голови про видачу ліцензії

Структура та органи управління закладу освіти

Кадровий склад закладу освіти

Усього працівників в закладі – 59,

у тому числі педагогічний персонал – 29,

з них:

завідувач – 1,

вихователі-методисти – 2,

вихователі – 19,

практичний психолог – 1,

інший педагогічний персонал – 6,

обслуговуючий  персонал – 30.

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти:

Освітні та парціальні програми за якими працює заклад схвалені на засіданні педагогічної ради ЗДО № 28 “Ювілейний” (протокол № 1 від 31.08.2020)

Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція та поради для організації освітнього процесу

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років  “Дитина”

Освітня програма “Впевнений старт” для дітей старшого дошкільного віку

Освітня програма “Впевнений старт” для дітей середнього дошкільного віку

Освітня програма “Впевнений старт” для дітей молодшого дошкільного віку

Парціальні програми:

Кулікова І., Шкваріна Т. “Англійська мова для дітей дошкільного віку”

Гунько С.В., Гусак Л.Є.“Граючись, учимось. Англійська мова”

Лохвицька Л.В. “Про себе треба знати, про себе треба дбати”, програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років.

Єфіменко М.М. “Казкова фізкультура”, програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку

Березіна О.М., Гніровська О.З. “Грайлик”, програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному начальному закладі

Територія обслуговування, закріплена за закладом дошкільної освіти

За закладом дошкільної освіти територія обслуговування не закріплена

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

За типовим проектом 214-1-178 Сумський заклад дошкільної осіти(центр розвитку дитини) № 28 “Ювілейний” розрахований на 320 місць

У закладі функціонує 16 груп,  виховується 421 дитина

Мова освітнього процесу:

Освітній процес здійснюється державною українською мовою (згідно ст. 10 Конституції України)

Наявність вакантних посад:

Вакантних посад у закладі  не має

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за проживання

Гуртожитки відсутні

Результати моніторингу якості освіти

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Правила прийому до закладу освіти

Необхідні документи  для вступу в ДНЗ
  1. Реєстрація в електронній черзі.
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медичні документи: форма № 086, копія форми №063, завірена печаткою та підписом лікаря

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У закладі освіти працюють 2 групи компенсуючого типу.

Умови прийому дітей до груп компенсуючого типу.

Необхідні документи:

До дитячого садка

1. Психолого-педагогічна характеристика дитини.
  2. Заключення лікаря психіатра.

До ІРЦ:

1. Амбулаторна картка дитини.
  2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.
  3. Копії паспорта батьків дитини

Кошторис

Фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів

Розмір плати за навчання здобувачів освіти:

Навчання у дошкільному закладі здійснюється безкоштовно!

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Відвідування гуртків вихованцями дошкільного закладу відбувається безкоштовно!

Правила поведінки здобувачів освіти в закладі

1. Приходити вчасно в дитячий садок.
  2. Не відвідувати садочок з підвищеною температурою тіла, кашлем, та іншими симптомами захворювання.
  3. Після перенесеного захворювання відвідувати заклад при наявності довідки лікаря.
  4. Берегти іграшки та майно в закладі.
  5. Слідкувати за станом власного одягу.
  6. Дотримуватись вимог безпеки в закладі.
  7. Не приносити в заклад солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.