Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Ліцензії

11.04.2018                                                м.Суми                                      №  235-ОД

Про видачу ліцензій на освітню

діяльність закладів освіти

Відповідно до статтей 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 43 підпункту 6 пункту 3 розділу ХІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про освіту», Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

1. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам дошкільної освіти Сумської області відповідно до додатка 1.

2. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам загальної середньої освіти Сумської області відповідно до додатка 2.

3. Видати ліцензію на освітню діяльність закладам дошкільної та загальної середньоїосвіти (навчально-виховним комплексам) Сумської області  відповідно до додатка 3.

4. Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації забезпечити розміщення інформації про прийняте рішення щодо видачі ліцензії на освітню діяльність закладам дошкільної і загальної середньої освіти на офіційних веб-сайтах органу ліцензування та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригору М.А.

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                                     М.О. Клочко

Розпорядження міського голови про видачу ліцензії

Структура та органи управління закладу освіти

Кадровий склад закладу освіти

Усього працівників в закладі – 62,

у тому числі педагогічний персонал – 30,

з них:

завідувачі – 1,

вихователі-методисти – 2,

вихователі – 19,

практичні психологи – 1,

інший педагогічний персонал – 7,

технічний персонал – 32.

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти:

Базовий компонент дошкільної освіти

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років  “Дитина”

Освітня програма “Впевнений старт” для дітей старшого дошкільного віку

Парціальні програми:

Кулікова І., Шкваріна Т. “Англійська мова для дітей дошкільного віку”

Лохвицька Л.В. “Про себе треба знати, про себе треба дбати”, програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років.

Єфіменко М.М. “Казкова фізкультура”, програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку

Березіна О.М., Гніровська О.З. “Грайлик”, програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному начальному закладі

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти

Вулиці: Іллінська № 1 – 50, Іллінська № 2 – 112, Данила Галицького з № 53 і до кінця, Набережна ріки Стрілки, Ярослава Мудрого № 51 і до кінця, Гетьмана Мазепи, Героїв Чернобиля, Садова № 30 – 85, Робітнича, Кузнечна № 1 – 49, Куликівська № 57 і до кінця, Максима Рильського № 1 – до кінця.

Провулки: Павлова, Куликовський.

Тупик: Павлова.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

В ДНЗ № 28 «Ювілейний» функціонує 16 груп, у яких виховується 420 дітей:

від 1 року до 2 років – 32 дитини,

від 2 до 3 років – 163 дитини,

3 роки і старше – 225 дітей, з них діти, яким до 1 вересня наступного року виповниться:

5 років – 114 дитини,

6 років – 6 дітей,

З них:

-2 групи раннього віку;
-3 групи короткотривалого перебування;
-2 молодших групи;
-2 середніх групи;
-2 різновікові групи;
-3 старших групи;
-2  групи компенсуючого типу;

Мова освітнього процесу:

Освітній процес здійснюється державною українською мовою.

Наявність вакантних посад:

бухгалтер, музичний керівник

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Результати моніторингу якості освіти

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Правила прийому до закладу освіти

Необхідні документи  для вступу в ДНЗ
  1. Реєстрація в електронній черзі.
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медичні документи (форма № 26, № 63).
  4. Клопотання з місця роботи батьків.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У закладі освіти працює групи компенсуючого типу, діє консультативний пункт

Кошторис

Розмір плати за навчання здобувачів освіти:

Навчання у дошкільному закладі здійснюється безкоштовно!

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Відвідування гуртків вихованцями дошкільного закладу відбувається безкоштовно!