Правила прийому в дошкільний заклад

Необхідні документи  для вступу в ДНЗ
  1. Реєстрація в електронній черзі.
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медичні документи: форма № 086, копія форми №063, завірена печаткою та підписом лікаря
  4. Заява батьків

Зразок форми 086/о

В умовах діючих карантинних обмежень, управління освіти і науки Сумської міської ради рекомендує алгоритм дій щодо зарахування дитини до дошкільного закладу:

1.Приймати відскановані заяви та довідки від батьків на електронну адресу закладу дошкільної освіти  cdnz28@ukr.net , а оригінали отримати тоді, коли дитину безпосередньо приведуть до закладу.

2. Безпосередній прийом батьків здійснюється на території закладу дошкільної освіти за межами будівлі. Батьки допускаються на територію закладу тільки в масках.

Пільги для позачергового зарахування в заклад

Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей  у заклади дошкільної освіти:

1. Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п.17 статті 20 та п. 2  статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2. Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками) (першочергово).

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

3. Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти (першочергово).

4. Діти, які є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти (першочергово).

5. Діти, які належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями (першочергово).

6. Діти, які належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей (першочергово).

7. Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей (першочергово).

8. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів (першочергово).

9. Діти, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону. Дітям військовослужбовців, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до п. 4  статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (першочергово).

Як зареєструвати дитину до дошкільного навчального закладу

1. У пошуковій системі будь-якого браузера введіть «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади».

2. У вкладці «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» введіть логін та пароль своєї електронної адреси.

3. Натисніть вкладку «Список ДНЗ», оберіть «Населений пункт» Сумська область, натисніть на плюс та оберіть м. Суми та рік зарахування.

4. Із перелічених закладів оберіть дошкільний навчальний заклад, у який бажаєте зареєструвати свою дитину.

5. Знайдіть потрібний дошкільний заклад, натисніть з правої сторони вкладку «Докладніше».

6. Відкриту сторінку ДНЗ прогорніть до самого низу і натисніть «Подати заявку на вступ».

7. На сторінці «Кабінет батьків» введіть відповідні дані. Поля, що виділені напівжирним написанням, є обов’язковими для заповнення. Обов’язково додайте копію свідоцтва про народження дитини.

8. Натисніть «Зберегти» і ваша заявка буде прийнята.

Сайт електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади