Спеціальні групи з порушеннями мови “Троянда”, “Берізка”

Шановні батьки, цей тиждень, з 26 лютого по 1 березня, був присвячений вивченню теми ”Побутові прилади”. Діти відгадували загадки про побутову техніку, складали речення та розповіді про електроприлади та говорили про безпеки поводження з приладами та економне використання електроенергії.

Шановні батьки, з 12 по 16 лютого діти вивчали тему ”Меблі. Професія – столяр”

Шановні батьки, цей тиждень був присвячений темі ”Віночок новорічних свят ”. Пропонуємо вам закріпити з дітьми вивчений матеріал.

Шановні батьки, з 18 по 22 грудня ми з дітками розглядали тему ”Хто як зиму зустрічає. Зимуючі птахи” та готувалися до свята Різдва. Пропонуємо вам переглянути фрагменти нашої роботи та виконати запропоновані завдання, щоб закріпити вивчене

З 11 грудня по 15 грудня продовжуємо з дітками знайомитися із зимовими явищами та готуватися до новорічного свята. Пропонуємо закріпити вивчений матеріал та виконати завдання.

Повторіть вірш за мнемо таблицею

Шановні батьки, з 4 по 8 грудня ми працювали над темою ”Зимова казка”. Пропонуємо виконати з дітками завдання та закріпити вивчене.

Вивчили пісню привітання:

Фізкультхвиликна англійською мовою