Шановні батьки! Після перегляду відеозаняття за 04.07.2022  до вашої уваги рекомендуємо додаткові завдання:

Понеділок 13.06.2022  Вчимо англійську мова граючись

Четвер , 9.06.2022. Тема дня : “Літній пейзаж”. Мета: продовжувати вчити дітей описувати картини , будувати речення.Формувати вміння малювати фарбами за зразком , не виступати за контур.

Розгляньте картину “Літо, літечко” та дайте відповіді на запитання.-Що відбувається на картині?-Хто зобртажений на картині?-Що ви бачите на картині зеленого кольору(синього , червоного , білого)?

Намалюйте малюнок на тему: “Літній день” за зразком

(див. зразок- відео мережаViber за 9.06.2022)

Середа, 08.06.2022. Вивчаємо англійську мову разом

Вівторок , 7.06.2022. Заняття з мовленнєвої та пізнавальної діяльності. Тема :”Літні квіти”.

Дидактична гра :”Квіти та букви”

Завдання: потрібно назвати квітку , виділити перший звук у слові та знайти відповідну букву.

Розгляньте таблицю “Квіти”.

Завдання: назвіть літні квіти

03.06.2022 Заняття з мовленнєвої та пізнавальної діяльності . Тема :”Ліс , дикі птахи”

Розгляньте картину ” Дикі та свійські птахи”

Завдання: назвіть диких птахів.

Завдання: дайте відповіді на такі запитання:- назвіть пташку ,- де вона мешкає (у лісі , біля річки , біля людей ) ,- якого вона розміру ( велика , маленька) ,- якого кольору в неї пір’я ,- якого розміру та форми хвіст ( довгий , середній , короткий , пишний ) ,- якого розміру в неї дзьоб ( довгий , короткий , середній ) , якої форми (прямий , зігнутий ) ,- чим харчується пташка ,- яке має значення в житті людей , у природі.

Опишіть таких птахів:- сова ,- дятел , – ворона , – ластівка.

Четвер 02.06.2022 Заняття з художньо-естетичної діяльності. Тема ” Ліс”.

Опишіть картину “Ліс”.

Дайте відповіді на такі запитання:-Що росте в лісі ? -Хто живе в лісі?-Чи потрібно ліс оберігати ? Чому? -Що росте в лісі ? -Хто живе в лісі?-Чи потрібно ліс оберігати ? Чому?

Дидактична гра “Відгадай”

Завдання : розгляньте таблицю та відгадайте ,хто це :-хитра , хто ? (лисиця),-зубастий , хто ? (вовк),-спритна , хто ? (білка),-довговухий , хто ?(заєць),-великий , хто ? (ведмідь),-рогатий , хто ? (лось).

Дидактична гра “Назви дитинчат”

Завдання : потрібно назвати мам та їх дитинчат.Наприклад : у мами білки діти – білченята.

Тема тижня”Більше знати”, 23.05.2022- 27.05.2022

Четвер , 26.05.2022 . Заняття з пізнавальної та мовленнєвої діяльності. Тема :”Розумники”.

Дайте відповіді на такі запитання:

• Назвіть квіти , які мають білі квіточки ? (підсніжники , конвалія , ромашка )
  • Назвіть квіти , які мають червоні квіточки ?
  • Назвіть квіти , які мають довге листя ?

Дайте відповіді на такі запитання:

• Порахуйте , скільки підсніжників ? (кульбабок)
    -Яких квітів більше , на скільки ?
  • Що потрібно зробити , щоб квітів стало порівну ?

Дидактична гра : “Розумники”
Завдання : назвать слова з першим звуком -З-

Вівторок , 24.05.2022 . Заняття з мовленнєвої та пізнавальної ддіяльності. Тема:”Я знаю… я дізнаюсь …”

-Назвіть дні тижня ? Скільки їх ? Знайдіть цифру , яка позначає дану кількість днів. ( 7 ) -Скільки робочих днів , знайдіть цифру , яка позначає їх кількість ? – Назвіть вихідні дні ?

Порахуйте предмети та знайдіть цифру , яка відповідає їх кількості.

-Назвіть пори року? -Розгляньте ілюстрації та визначте , яка пора року на них зображена?

– Складіть розповідь про весну за допомогою коректурної таблиці.

– Дайте відповіді на такі запитання.’ Яка погода навесні ?’Як потрібно одягатися навесні , чому ?’ Яку роботу виконують дорослі в садку та на городі ?’ Які птахи повертаються з теплих країв навесні ?’ Що навесні змінюється в житті диких тварин ?’ В які дитячі забави грають діти навесні ?

Дидактична гра ” Назви букву” ( потрібно назвати предмет та визначити , на яку букву він схожий )

Понеділок , 23.05.2022

Тема тижня “Річка-море-океан”16.05.2022-20.05.2022

П’ятниця, 20.05.2022 Тема дня “Розваги біля води”

Розгляньте картину. Що відбувається на картині? Назвіть водний транспорт.

Дидактична гра ” Збери мушлі”

Музична діяльність

Четвер, 19.05.2022 Тема дня “Розваги біля моря”

Середа, 18.05.2022 Тема дня “Марина – домівка кораблів”

Дидактична гра “Виклади букву”

Дидактична гра “Що зайве?”

Дидактична гра “Знайди потрібну букву”

Вівторок , 17.05.2022. Тема дня:”На повних вітрилах”

Понеділок  , 16.05.2022 . Тема дня :”Поморю навколо світу”

Тема тижня: “Море. Джерело – Струмок-Річка- Море-Океан” 09.05.2022-13.05.2022