У ЗДО № 28 «Ювілейний» відбулися онлайн батьківські збори в усіх вікових групах. Під час онлайн-зустрічі педагоги проаналізували та підвели підсумок освітньої діяльності з дітьми. Батьки мали можливість поспілкуватися з педагогічними працівниками та отримати відповіді на хвилюючі їх питання.

Батькам майбутніх першокласників надали поради, рекомендації вчителі ЗОШ № 12, 13. Директор школи № 12 Губська І.О. ознайомила з навчальними програмами початкової школи та вимогами НУШ, провела цікаву віртуальну екскурсію  до сучасного класу, надала змістовну інформацію про організаційні моменти, які цікавлять батьків. Заступники директорів шкіл № 12, 13 вказали на головне завдання – виховати у дітей бажання йти до школи.

Кконструктивна співпраця педагогів, батьків закладу та вчителів шкіл дає можливість дітям успішно розвиватись, навчатись та отримувати необхідні знання, уміння, навички поводження в соціумі.

У ЗДО № 28 “Ювілейний” хлопчики привiтали дiвчаток зi святом Весни. Заспiвали для них пiснi, виконали разом iз дiвчатками запальнi таночки, виготовили для них подарунки та спекли смачне печиво.

У ЗДО 28 “Ювілейний”, з метою формування інтересу дошкільників до пошуково-дослідницької діяльності, розвитку їх допитливості і спостережливості, виховання екологічної культури та естетичних почуттів, був проведений конкурс “Кращий город на вікні”. Діти із заводоленням вирощують рослини, доглядають та милуються ними.

Безоплатна провова допомога

Шановні батьки!

За результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 27.01.2021, у зв’язку з різким погіршенням погодних умов Міністерство освіти і науки України  рекомендує:

• Перевести функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей в режим підвищеної готовності.
  • Інформацію про різке погіршення погодних умов довести до всіх учасників освітнього процесу.
  • Вжити додаткових заходів щодо попередження переохолодження учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов.

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ: ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ СЕМИ ОБЛАСТЕЙ РЕКОМЕНДОВАНО ПЕРЕЙТИ НА РЕЖИМ ПІДВИЩЕНОЇ ГОТОВНОСТІ

Шановні батьки!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р.

№ 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко

• першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

Міністерство прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про єМалятко та скористалася послугою. Більш детальну інформацію ви зможете отримати за цим посиланням .

І ось результати конкурсу “Пташиний дивограй”, де ЗДО 28 прийняв активну участь у цьому освітньому проекті і зайняв почесне ІІІ місце

В ДНЗ 28 “Ювілейний” пройшов тиждень родинного виховання “Сім’я – перша школа моральності”.

З 16.11.2020 по 20.11.2020 в ЗДО № 28 “Ювілейний” проходить Тиждень толерантності

Інструктивно-методичні рекомендації “Щодо організації діяльності закладів  дошкільної освіти  у 2020/2021 навчальному році”