З нагоди Дня охорони працi, який вiдбувся 28 квiтня 2024 року, Державна служба України з питань працi, спiльно з органiзацiями работодавцiв та профспiлок оголосили про старт онлайн конкурсiв. З умовами проведення конкурсiв Ви можете ознайомитись за покликанням.

Департаментом кіберполіції Національної поліції України спільно з партнерами розроблено інтернет-платформу «Брама». Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

У березні 2024 році виповнюється 210 років від дня народження великого українського поета та легендарної постаті національної культури – Тараса Шевченка.

9 березня 2024 року виповнюється 210 років з дня народження великого кобзаря та українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

«Саме зараз, під час війни за наші цінності та ідентичність, важливо належно вшанувати пам’ять про Тараса Шевченка – національного символа України. Адже саме за нашу культуру й історію, а також за вільне майбутнє так самовіддано борються всі українці. Поет завжди надихав нас на перемогу. Його слова «Борітеся – поборете» викарбувані у серці кожного патріота.»

Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з підготовки та відзначення на державному рівні 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Алгоритм дій учасників освітнього процесу під час оголошення сигналу «Повітряна тривога»

У дошкільному закладі № 28 “Ювілейний” був підведений підсумок пошуково-дослідницької діяльності “Кращий город на підвіконні”. Дана форма роботи дала можливість розширити уявлення дітей про рослини, як живі організми,, про умови, необхідні для їх росту і розвитку. А також сприяла екологічному вихованню дітей, засвоєнню трудових навичок догляду за рослинами.

16 лютого 2024 року в ДНЗ № 28 “Ювілейний” день Театру. Сучасним дітям необхідне щось загадкове,сповнене несподіванок,казкове. А що може бути казковішим за виставу,а ще коли головні ролі грають вихователі закладу. Переглядаючи виставу дошкільнята дізналися про правила безпечної поведінки вдома та під час прогулянки ліс. Малюки раділи,співпереживали персонажам та підспівували знайомі пісні. Тільки працюючи разом ,вихователі і діти зможуть створити безпечне емоційне середовище у дошкільному закладі.

З ДНЕМ ЄДНАННЯ, УКРАЇНО!

День Єднання у Сумському дошкільному закладі (центр розвитку дитини)28″Ювілейний” з новим масштабним Національним проектом “Цікава фізкультура” 2.0 – перезавантаження.

З Днем Єднання! Хай живе Україна!
Навіки – вільна! Навіки – незалежна!
Хай мир, спокій та щастя панують на нашій рідній землі!
Разом – ми сила!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Дiти “Ювiлейного” з нетерпiнням чекали Новорiчне свято та провели його з надзвичайним захопленням. Святкова атмосфера, гарний настрiй, чудовi враження надовго залишаться в пам’ятi дiтей та їх батькiв.

Круті в УКРИТТІ

З метою протидії та попередження вчинення онлайн-шахрайств шляхом підвищення рівня обізнаності населення про шахрайські схеми просимо звернути увагу на інформацію надану Департаментом кіберполіції Національної поліції України.

П’ять речей, які ти можеш зробити,  щоб захистити себе  від шахраїв:

  • Будь пильним та обережним;
  • Не перераховуй кошти не  верифікованим особам;
  • Уникай фейкових сторінок у соціальних мережах;
  • Не розголошуй свої персональні дані;
  • Ознайомся    з шахрайськими схемами тут: 

З вами зв’язався працівник банку? Пам’ятай про 5 фактів

1.Реальний працівник  банку не просить надсилати кошти!

Лише шахраї наполягають на оплаті грошовим переказом чи криптовалютою;

2.Працівнику банку не потрібна інформація про ваш картковий рахунок!

Ніколи не передавай інформацію про твої рахунки тому хто телефонує;

3.Не повідомляй нікому тимчасові паролі, які проходять в смс-повідомленні!

Розголошення цієї інформації призведе до втрати коштів;

4. Не переходь за посиланнями!

Не натискай на посилання, які надсилає тобі «працівник банку»

5.  Не виконуй  ніяких дій у банкоматах чи терміналах. Співробітник банку не надає вказівок щодо проведення маніпуляцій у банкоматах чи терміналах.

6 ознак фішингового листа

1. Звернення до вас автоматично згенероване;

2.E-mail  адресанта не офіційний;

3.У листі містяться прохання надати персональні дані;

4. Наявні кнопки з гіперпосиланням на фейковий сайт

5.Додані невідомі вкладення;

6.У тексті присутні граматичні помилки

НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ

1. Захисти. Завжди захищайте свою особистість. Ніколи не  повідомляйте свою особисту інформацію.

2. Відмов. Довіряйте своїм інстинктам. Якщо ви отримали підозрілий електроний  лист, видаліть його. Якщо ви сумніваєтесь в правомірності телефонного дзвінка від незнайомця, покладіть трубку.

3.Повідом. Повідомляючи про шахрайство, ви надаєте правоохоронним органам інформацію, необхідну для припинення злочинної діяльності шахраїв і запобігання щоб інші не стали жертвами. ФІШИНГ Фішинг-(комбінація голосу та  SMS) – це атака соціальної інженерії, ключовою задачею якої обманом змусити жертв надати конфідеційну інформацію по телефону.

1.Будьте пильними при    отриманні дзвінків з невідомих номерів.

2. Не передавайте дані ваших карткових рахунків чи паролю до онлайн банкінгу. Банківські працівники ніколи не запитають таку інформацію.

3. Не довіряйте особі яка телефонує, тільки тому, що вона знає про вас персональну інформацію. Шахраї можуть знайти її в Інтернеті..

4. Не перераховуйте кошти за проханням особи, яка телефонує, працівники банку ніколи не попросять вас про це.

Злочинці, які отримують  гроші незаконним шляхом, повинні приховувати або відмивати джерело походження своїх коштів. Вони залучають людей для переказу грошей – дропів! Не  беріть участь у вчиненому злочину, не  погоджуйтесь отримувати на свої карткові рахунки чи криптогаманці кошти невідомого походження.

ЯК НЕ ВТРАТИТИ ГРОШІ? ПОРАДИ НА САЙТІ

ШАХРАЇ ПОЛЮЮТЬ ЗА ГРОЩИМА! ЯК НЕ СТАТИ МІШЕННЮ?

ЗНАЙШОВ ТОВАР ЗА ПІВЦІНИ? ТЕБЕ ЗНАЙШЛИ ШАХРАЇ.

ЗНАЙОМИЙ  ПРОСИТЬ В БОРГ? НАПИШИ ЙОМУ….

ТЕЛЕФЛНУЄ ПРЕДСТАВНИК БАНКУ? ЯК ЙОГО ПЕРЕВІРИТИ?

РОДИЧ ПОТРАПИВ У БІДУ? ШАХРАЇ ЧЕКАЮТЬ І ТЕБЕ!

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну Електронну платформу «Мрія», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета проєкту є протидія кремлівській пропоганді та фейковим ресурсам у мережі Інтернет.

StopRussiaChannel | MRIYA

Телеграм – бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами StopRussia | MRIYA @stopdrugbot

Офіційний чат-бот України для повідомлення про ворожі дії на території нашої держави.

Пам’ятка «Для осіб, постраждалих від  торгівлі людьми/ посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи» http://surl.li/iptem

Шановні батьки та педагоги, з метою підтримки надавачів соціальних послуг в умовах збільшення навантаження та профілактики професійного вигорання ЮНІСЕФ Полтава разом з ГО”ЦПД “Конфіденс” розпочинає пілотний проєкт “Зупинка : Я” у Сумській області . Місія проекту – надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації (навчання фахівців і просвітництво громадськості) населенню для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу.

            Ті, хто бажає отримати психологічну допомогу проходять реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/XdUdS7M2jB4HEEEQ6 , після чого представники ГО «Конфіденс» зв’яжуться з ними і запропонують час та місце для надання безкоштовної психологічної допомоги.

У зв’язку з дією на території України правового режиму воєнного стану, зростанням кількості та тривалості сигналів «Повітряна тривога», найпростіше укриття за адресою вул. Дмитра Бортнянського, 56 розміщено у Сумському дошкільному навчальному закладі (центр розвитку дитини) №28 «Ювілейний» та доступне для мешканців Сумської міської територіальної громади у режимі 24/7.