Безоплатна провова допомога

Шановні батьки!

За результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 27.01.2021, у зв’язку з різким погіршенням погодних умов Міністерство освіти і науки України  рекомендує:

• Перевести функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей в режим підвищеної готовності.
  • Інформацію про різке погіршення погодних умов довести до всіх учасників освітнього процесу.
  • Вжити додаткових заходів щодо попередження переохолодження учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов.

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ: ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ СЕМИ ОБЛАСТЕЙ РЕКОМЕНДОВАНО ПЕРЕЙТИ НА РЕЖИМ ПІДВИЩЕНОЇ ГОТОВНОСТІ

Шановні батьки!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р.

№ 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко

• першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

Міністерство прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про єМалятко та скористалася послугою. Більш детальну інформацію ви зможете отримати за цим посиланням .

І ось результати конкурсу “Пташиний дивограй”, де ЗДО 28 прийняв активну участь у цьому освітньому проекті і зайняв почесне ІІІ місце

В ДНЗ 28 “Ювілейний” пройшов тиждень родинного виховання “Сім’я – перша школа моральності”.

З 16.11.2020 по 20.11.2020 в ЗДО № 28 “Ювілейний” проходить Тиждень толерантності

Інструктивно-методичні рекомендації “Щодо організації діяльності закладів  дошкільної освіти  у 2020/2021 навчальному році”