ЗДО № 28 “Ювілейний” долучився до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з 25 листопада до 10 грудня включно. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Шановні батьки, доводимо до вашого відома, ГО “Центр соціального лідерства” разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ ОХАТДИТ реалізують проєкт “Коло Турботи”, щоб захистити та відновити найцінніше – дитяче психологічне здоров’я”

Шановні батьки,  у зв’язку з тим, що до Сумської міської ради збільшилась кількість звернень щодо укусів тваринами дорослих та дітей, просимо звернути увагу на практичні поради, які оприлюднені на сайті Сумської міської ради.  Чому кусають собаки? Чи завжди це є безпритульні тварини? Як попередити такі випадки?

На виконання листа Сумської обласної військової адміністрації № 01-36/7230 від 30.08.2022 та згідно з вимогами Кодексу цивільного захисту України та з метою виконання заходів щодо організації інженерного захисту населення, що передбачені законодавством, доводимо інформацію місця розташування захисних споруд у комунальних закладах.

Шановні батьки! Звіт керівника закладу освіти № 28 “Ювілейний” відбудеться 31.05.2022 о 13.00. Просимо Вас приєднатися за посиланням  ttps://meet.google.com/bii-pajg-bg

Телефони рятувальних та аварійних служб:

112 — Єдиний номер виклику всіх служб екстреної допомоги(диспетчер викличе бригаду потрібної служби)

101 — Пожежно-рятувальна служба

102 — Поліція

103 — Швидка медична допомога

104 — Аварійна служба газової мережі

0 800 501 482 — телефон довіри СБУ.

З 10 травня розпочинається видача продуктових наборів, які були надані державою нашій громаді.

В першу чергу такі набори будуть видані громадянам, місце проживання яких зареєстровано в межах Сумської міської територіальної громади, з числа:

• багатодітних сімей;
  • сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю;
  • опікунів, під опікою у яких є повнолітні недієздатні особи;
  • внутрішньо переміщених осіб, які з 24 лютого переїхали до Сумської міської тергромади та стали на облік в департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради.

Для отримання продуктового набору необхідно звернутися до приміщень наступних загальноосвітніх шкіл в робочі дні з 1000 до 1600:

• школа №7 (адреса: вулиця Л. Українки, 23)
  • школа №23 (адреса: проспект М. Лушпи, 36)
  • школа № 10 (адреса: вулиця Новомістенська, 30)

При собі мати наступні документи:

• паспорт;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які мають відмітку в паспорті про відмову від прийняття такого номера) за умови відсутності інформації про такий номер у паспорті в формі ID-картки;
  • документ, що посвідчує відповідний статус особи:
  • для багатодітних сімей та дітей з інвалідністю – відповідне ПОСВІДЧЕННЯ
  • для внутрішньо переміщених осіб – ДОВІДКА про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб по Сумській міській територіальній громаді
  • для опікунів, під опікою у яких є повнолітні недієздатні особи – РІШЕННЯ суду (витяг) про встановлення опіки

У разі наявності питань щодо забезпечення продуктовим набором, телефонуйте за номерами:

050-407-83-84

050-407-81-27

Відповідно до Указу Президента України № 53/2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства”, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості відзначається День єднання в закладі освіти

Перелік організацій, які займаються проблемами булінгу в Україні

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 26.08.2021 № 1/9-423 «Про виконання вимог законодавства щодо захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждали від жорстокого поводження» 24.09.2021 у ЗДО № 28 «Ювілейний» було проведено інформування працівників колективу про захист дітей від усіх форм насильства та жорстокого поводження