Враховуючи важливість та необхідність попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей розміщуємо соціальну рекламу

Сайт фонду

З метою привернення уваги до проблеми зміни клімату, на підтримку дій Всесвітнього фонду природи щодо відзначення Всесвітньої акції «Година Землі -2023», 25 березня ,у Сумському ДНЗ № 28 «Ювілейний» було проведено разом з дітьми бесіди:  «Зміна клімату», «Світлове забруднення», «Збережемо нашу Землю», міні -заняття: «Будь природі другом», « Все оживає навесні», «Секрети Землі», “Здоров’я планети у наших руках”. Дошкільнята збагатили власні знання про дивовижний світ природи та набули певних навичок щодо збереження  та раціонального використання  природніх ресурсів.

З метою об’єднання зусиль дорослих для забезпечення соціального та психологічного благополуччя дитини на етапі переходу від дошкільної до початкової освіти, прийняття науково виваженої позиції щодо систематичного шкільного навчання дитини в умовах сучасної школи. Міністерством освіти і науки України спільно з лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, Державною установою «Український інститут розвитку освіти» у партнерстві з видавництвом «Ранок» у квітні 2023 року буде проведено Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі» (додаток 1). До участі у конференції запрошуються науковці, практики з усіх регіонів України, управлінці освітніх закладів, батьки дітей старшого дошкільного віку та початкової школи. За матеріалами конференції та семінарів планується видання збірника
наукових праць. Реєстрація учасників й анкетування за покликанням
https://forms.gle/aAAYktv2XRyjg1MEA

Свято у дитячому садку-це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. У дошкільному закладі № 28 “Ювілейний” 03 березня 2023 року відбулося музично-спортивне свято “У нашому садочку – Весна”. Веселими таночками та піснями діти разом з казковими героями радо зустрічали Весну.

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

 • https://mriya.social  (офіційний вебсайт проєкту);
 • https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
 • @stopdrugsbot (телеграм – бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);
 • https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).

ПУБЛІЧНІ ВИСТУПИ: ДУМАЙ, ЯК ЛІДЕР, ГОВОРИ, ЯК ОРАТОР

20 лютого 2023 року педагогічні працівники ЗДО N 28 спільно з консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради Наталією Зайченко розглядали етикет ділового спілкування на майстер-класі “Виступаємо публічно, або Секрети успішного оратора”. Опрацювали мовний протокол оратора, ознайомилися з прийомами роботи з малою та великою аудиторією, оволоділи прийомами зорового контакту, скористалися текстами-тренажерами для тренування дикції й артикуляції.
Учасники майстер-класу переконалися, що практика – найкращий спосіб опанувати ораторське мистецтво.
#ЦПРПП_СМР

Щороку 17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти.
Мета свята – зробити людей трішки щасливішими та поширити частинку доброти навколо себе.
Виховованці ЗДО 28 “Ювілейний” охоче приєдналися до святкувань,виготовили подарунки-сюрпризи батькам.

Шановні батьки! На базі Інклюзивно-ресурсного центру Сумської міської ради з 13.02.2023 по 24.02.2023 з 13.00 спеціалістами центру будуть проводитись корекційні заняття в темній Сенсорній кімнаті “Відновлення психоемоційного стану дитини”

Ми завжди віримо у краще, сподіваємось, що майбутнє готує для нас кращі дні, плекаємо надію на хороше і саме цей вогник ми несемо в собі щодня. В кожного з нас є плани на майбутнє, яким воно буде, проте єднає нас спільна мрія – ПЕРЕМОГА України.
Ми не знаємо, коли чи як це станеться, проте точно знаємо, що одного дня почуємо заповітні слова, обіймемо рідних, побачимо друзів, поцілуємо коханих. Ми повернемось додому, знову прогуляємось парками, почуємо дитячий сміх на майданчиках і будемо відбудовувати наше життя крок за кроком. Саме тому, ми закликаємо юних українців написати листи у майбутнє, зі своїми мріями та сподіваннями, про перемогу, про дім, який чекає. Напишіть листи майбутній Україні! Державною службою якості освіти України (далі – Служба) започатковано акцію «Яким я бачу майбутнє України після перемоги», метою якої є подяка захисникам України та підтримка їх морально-психологічного стану в місцях проведення активних бойових дій. Запрошуємо долучитися до ініціативи вихованців нашого закладу № 28 “ЮВІЛЕЙНИЙ”

ЗДО № 28 “Ювілейний” долучився до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з 25 листопада до 10 грудня включно. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Шановні батьки, доводимо до вашого відома, ГО “Центр соціального лідерства” разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ ОХАТДИТ реалізують проєкт “Коло Турботи”, щоб захистити та відновити найцінніше – дитяче психологічне здоров’я”

Шановні батьки,  у зв’язку з тим, що до Сумської міської ради збільшилась кількість звернень щодо укусів тваринами дорослих та дітей, просимо звернути увагу на практичні поради, які оприлюднені на сайті Сумської міської ради.  Чому кусають собаки? Чи завжди це є безпритульні тварини? Як попередити такі випадки?

На виконання листа Сумської обласної військової адміністрації № 01-36/7230 від 30.08.2022 та згідно з вимогами Кодексу цивільного захисту України та з метою виконання заходів щодо організації інженерного захисту населення, що передбачені законодавством, доводимо інформацію місця розташування захисних споруд у комунальних закладах.

Шановні батьки! Звіт керівника закладу освіти № 28 “Ювілейний” відбудеться 31.05.2022 о 13.00. Просимо Вас приєднатися за посиланням  ttps://meet.google.com/bii-pajg-bg

Телефони рятувальних та аварійних служб:

112 — Єдиний номер виклику всіх служб екстреної допомоги(диспетчер викличе бригаду потрібної служби)

101 — Пожежно-рятувальна служба

102 — Поліція

103 — Швидка медична допомога

104 — Аварійна служба газової мережі

0 800 501 482 — телефон довіри СБУ.

З 10 травня розпочинається видача продуктових наборів, які були надані державою нашій громаді.

В першу чергу такі набори будуть видані громадянам, місце проживання яких зареєстровано в межах Сумської міської територіальної громади, з числа:

 • багатодітних сімей;
 • сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю;
 • опікунів, під опікою у яких є повнолітні недієздатні особи;
 • внутрішньо переміщених осіб, які з 24 лютого переїхали до Сумської міської тергромади та стали на облік в департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради.

Для отримання продуктового набору необхідно звернутися до приміщень наступних загальноосвітніх шкіл в робочі дні з 1000 до 1600:

 • школа №7 (адреса: вулиця Л. Українки, 23)
 • школа №23 (адреса: проспект М. Лушпи, 36)
 • школа № 10 (адреса: вулиця Новомістенська, 30)

При собі мати наступні документи:

 • паспорт;
 • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які мають відмітку в паспорті про відмову від прийняття такого номера) за умови відсутності інформації про такий номер у паспорті в формі ID-картки;
 • документ, що посвідчує відповідний статус особи:
 • для багатодітних сімей та дітей з інвалідністю – відповідне ПОСВІДЧЕННЯ
 • для внутрішньо переміщених осіб – ДОВІДКА про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб по Сумській міській територіальній громаді
 • для опікунів, під опікою у яких є повнолітні недієздатні особи – РІШЕННЯ суду (витяг) про встановлення опіки

У разі наявності питань щодо забезпечення продуктовим набором, телефонуйте за номерами:

050-407-83-84

050-407-81-27

Відповідно до Указу Президента України № 53/2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства”, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості відзначається День єднання в закладі освіти

         Перелік організацій, які займаються проблемами булінгу в Україні