Інструктивно-методичні рекомендації “Щодо організації діяльності закладів  дошкільної освіти  у 2020/2021 навчальному році”

Оздоровлення наших діток влітку

05.06.2020 року в Сумському дошкільному навчальному закладi(центр розвитку дитини)№ 28 “Ювілейний” вiдбувся звiт керiвника закладу Солодовник Ольги Олександрiвни про проведену роботу закладу протягом 2019-2020 навчального року. Керiвник закладу зробила аналiз проведеної роботи за минулий навчальний рiк. Роботу закладу визнали задовiльною.

Шановні батьки! Просимо Вас долучитись до онлайн звіту керівника дошкільного закладу перед батьками, колективом та громадськістю, який відбудеть на платформі ZOOM. Підключитись до онлайн конференції можна за посиланням  ZOOM

З метою підвищення обізнаності населення з питаннь запобігання поширенню коронавірусної інфекції

Як пояснити дітям про коронавірус