Скринька побажань

18 thoughts on “Скринька побажань”

1. Велике прохання від мам і дітей випускноі групи створити дистанційні зайняття з дітками на час карантину!( в інших садочках це запровадили вже, чому в нашому не має???) ми ж йдемо в ногу з часом.. інтернет є у всіх..
    Ми з нетерпінням чекаємо онлайн зайняттів????
    Дітки залюбки будуть виконувати вправи і дивитися відео з найкращою вихователькою у світі?????)
    Давайте разом зробимо наших майбутніх першокласників найкращими!

1. Шановні батьки! Педагоги дошкільного закладу з 23.03.2020 по 24.04.2020 знаходяться у тарифній відпустці. Дистанційні заняття з дітками обов’язково будемо проводити після закінчення тарифної відпустки. Любі наші вихованці та їх батьки! Нам теж бракує хвилинок спілкування з вами. Ми сподіваємось на те, що обов’язково зустрінемось з вами. Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я. До нових зустрічей.

2. Протягом грудня місяця ми з дітьми у групі готувалися до Свята Нового року: створили проект “Зустрічаємо Новий рік” в цьому проекті визначили що ми будемо робити з дітьми кожного дня на протязі проекту: які ми будемо виготовляти поробки, які вивчати пісні, вірші, таночки, в які ігри будемо грати, якими справами ми будемо займатися. по закінченню проекту діти отримали задоволення від проведеної роботи, діти проявляли свою творчість.

3. Хочу поділитися враженнями від свята, яке відбулося вчора в закладі. Як завжди порадувала організація такої здавалося не дуже цікавої форми роботи. Але звіт завідувача пройшов дуже цікаво і як завжди була можливість порадіти за успіхи і таланти вихованців. Дякую за роботу всьому колективу дошкільного закладу.

4. Без зайвих вагань віддала свою дитину саме у цей садочок, оскільки сама є його випускницею! З дітьми працюють педагоги з вищою освітою та стажем роботи! Велика подяка директору, всім співробітникам закладу, а також вихователям групи “Барвінок” за сумлінне виконання своїх обов’язків! Моя дитина завжди охайна та доглянута, а головне для мене те, що вона кожного ранку з посмішкою йде до садочка!

5. Дуже сподобалось свято Весни; Новою родзинкою свята став таночок з трояндами (символом групи) та матусями хлопчиків. Отримали велике задоволення. Дякуємо вихователям групи Ользі іванівні та Галині Іванівні, логопедам Ірині Григорівні та Марині Костянтинівні та музичному керівнику Дар’ї Олександрівні за організацію такого гарного свята.

6. Ми отримали велике задоволення від свята Весни, дякуємо Ірині Миколаївні та Дарї Олександрівні за гарну організацію свята.

7. Дякуємо всім батькам дошкільного закладу, що відвідуєте наш сайт та оцінюєте роботу колективу!

8. Дякую вихователям дитячого садочка за уважність и небайдужість до моєї дитини. Коли йшла саме до цього навчального закладу, сумнівалася: чи правильний вибір роблю. Тепер сумніви відпали. Моя донечка завжди доглянута, любить вихователів і добре розвивається.

1. Дякуємо, що Ви обрали саме наш дошкільний заклад, адже саме Ви надихаєте нас на плідну діяльність в роботі з дітьми!

9. Очень нравится садик. Ходим сюда уже не первый год. Особенно радует, что здесь сделано многое для развития ребенка: кружки по английскому языку, акробатика, хореография, увлекательные занятия в группах. Коллектив садика тоже очень доброжелательный, воспитатели всегда готовы помочь и подсказать, если возникают вопросы. Спасибо всем, кто помогает расти моему сыну в такой гармоничной обстановке! С уважением, мама ребенка из группы “Сонечко”

10. Відвідали музичну розвагу, що була у п’ятницю. Найкращі враження і лише позитивні емоції. Дякуємо вихователям та учасникам розваги.

11. Дякую організатору сайту та методистам за консультації, що розміщуєте на сторінках сайту, дуже корисні та допомагають у роботі.

12. Садочком ми дуже задоволені. Коли вперше прийшли в «Ювілейний» всі вагання залишилися осторонь. Ми були захоплені красою інтер’єру. Тут все для дітей і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. У групі завжди панує атмосфера доброзичливості, складається враження, що кожного ранку там чекають саме на мою дитину. Нам дуже поталанило з садочком.

13. Дуже сподобалися колективні роботи з дітками. Вони сповнені радості та надихають на творчість.