Скринька побажань

12 коментарів для “Скринька побажань”

1. Дуже сподобалось свято Весни; Новою родзинкою свята став таночок з трояндами (символом групи) та матусями хлопчиків. Отримали велике задоволення. Дякуємо вихователям групи Ользі іванівні та Галині Іванівні, логопедам Ірині Григорівні та Марині Костянтинівні та музичному керівнику Дар’ї Олександрівні за організацію такого гарного свята.

2. Ми отримали велике задоволення від свята Весни, дякуємо Ірині Миколаївні та Дарї Олександрівні за гарну організацію свята.

3. Дякуємо всім батькам дошкільного закладу, що відвідуєте наш сайт та оцінюєте роботу колективу!

4. Дякую вихователям дитячого садочка за уважність и небайдужість до моєї дитини. Коли йшла саме до цього навчального закладу, сумнівалася: чи правильний вибір роблю. Тепер сумніви відпали. Моя донечка завжди доглянута, любить вихователів і добре розвивається.

1. Дякуємо, що Ви обрали саме наш дошкільний заклад, адже саме Ви надихаєте нас на плідну діяльність в роботі з дітьми!

5. Очень нравится садик. Ходим сюда уже не первый год. Особенно радует, что здесь сделано многое для развития ребенка: кружки по английскому языку, акробатика, хореография, увлекательные занятия в группах. Коллектив садика тоже очень доброжелательный, воспитатели всегда готовы помочь и подсказать, если возникают вопросы. Спасибо всем, кто помогает расти моему сыну в такой гармоничной обстановке! С уважением, мама ребенка из группы “Сонечко”

6. Відвідали музичну розвагу, що була у п’ятницю. Найкращі враження і лише позитивні емоції. Дякуємо вихователям та учасникам розваги.

7. Дякую організатору сайту та методистам за консультації, що розміщуєте на сторінках сайту, дуже корисні та допомагають у роботі.

8. Садочком ми дуже задоволені. Коли вперше прийшли в «Ювілейний» всі вагання залишилися осторонь. Ми були захоплені красою інтер’єру. Тут все для дітей і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. У групі завжди панує атмосфера доброзичливості, складається враження, що кожного ранку там чекають саме на мою дитину. Нам дуже поталанило з садочком.

9. Дуже сподобалися колективні роботи з дітками. Вони сповнені радості та надихають на творчість.