Відгуки

137 thoughts on “Відгуки”

 1. Великий уклін вихователями-логопедам, за їхню працю та відчутний результат. Дитина довгий час не відвідувала садочок і були помітні помилки у мові. Після двох місяців відвідування занять, результат помітили всі.
  Ваша праця тяжка та нужна, проте Ви її виконуєте відмінно тим самим несете радість дітям у спілкуванні, адже дитина спілкується правильно, вимовляє вірно звуки це приємно чути.
  Дякую, дуже задоволена Вашою роботою з моїм сином.

 2. Хочу дуже подякувати вихователю групи “Малятко” Валентині Миколаївні, педагогу з англійської мови Тетяні Володимирівні, педагогу з музичного виховання Дар’ї Олександрівні, педагогу з фізичної культури Ользі Віталіївні за корисні та цікаві онлайн заняття. Дякую за Ваш творчий підхід. Донька дуже любить дивитися заняття.

 3. Доброго дня, хочу виразити велику подяку вихователя групи “Троянда”, за їх чудові та змістовні відео. Цікаві та зрозумілі для батьків завдання, що дають змогу допомогти дітям із їх виконанням. Приємні розмови в відео-форматі дають можливість переглядати завдання в зручний для сім’ї час. Мій син із задоволенням переглядає відео вихователів, тим самим не потребу примусового виконання завдання, а з любов’ ю та великою відповідальністю виконує всі завдання, що надаються.
  Велика вдячність за ваш труд та любов що відчувається в кожному відео. Син з нетерпінням чекає кожне наступне відео-заннятя.

 4. Доброго дня, хочу виразити велику подяку вихователя групи “Троянда”, за їх чудові та змістовні відео. Цікаві та зрозумілі для батьків завдання, що дають змогу допомогти дітям із їх виконанням. Приємні розмови в відео-форматі дають можливість переглядати завдання в зручний для сім’ї час. Мій син із задоволенням переглядає відео вихователів, тим самим не потребу примусового виконання завдання, а з любов’ ю та великою відповідальністю виконує всі завдання, що надаються.
  Велика вдячність за ваш труд та любов що відчувається в кожному відео. Син з нетерпінням чекає кожне наступне відео-заннятя.

 5. Перейшли в садочок не так давно, звернула увагу на професіоналізм персоналу закладу, з дітьми проводиться величезна робота, як по підготовці до школи, так і з гурткової роботи. Моя дитина досить швидко адаптувалась до нового оточення, з радістю йде до садочка, ввечері з захопленням розповідає скільки всього цікавого було протягом дня в групі. Дякую вихователю, Ірині Миколаївні!

 6. Донька відвідує садочок другий рік.спочатку хвилювалась,що потрапили у різновікову групу і більшість діток старші, але завдяки нашій любій виховательці Ірині Миколаївні адаптація дитини пройшла легко і швидко.Дитина завжди задоволена, усміхнена. Також діток дуже добре готують до школи,що не може не радувати. А завдяки переходу на нове меню,моя вибаглива до їжі дитина, почала набагато краще їсти. Щиро дякую!

 7. Нещодавно садочок перейшов на нове Меню. Дуже приємно, що цей перехід був зроблений плавно та заздалегідь і моя дитина не відчувала при цьому стресу або відмови від їжі. Навпаки, син дуже любить страви та їх подачу. Дякуємо за таку організацію! Окремо хочеться написати про навчальний процес… Щиро дякую нашій виховатильці Ірина Миколаївні, вона професійно та з любов’ю навчає та доглядає за дітками. Діти дуже її люблять та поважають!
  Дякуємо за вашу роботу!

 8. Щiро дякую за органiзацiю освiтнього процесу. Донька з великим бажанням вiдвiдуе садочок . З нового року змiнилося харчування, ми тепер маемо можливiсть на сайтi знайомитись з повноцiнним меню.Дитинi подобаються страви,кожного дня вдома розповiдае назви страв. Дякую за батькiвську турботу вихователям. Група Волошка

 9. З цієї осені моя дитина почала відвідувати дитячий садок “Ювілейний”.Спочатку переживала, як проходитиме адаптація для дитини, але за допомогою вихователя Валентини Миколаївни, яка завжди привітна, доброзичлива, з радістю вранці зустрічає діток, адаптація пройшла успішно і швидко. Дитина з задоволенням збирається до садочка. Найбільше вразило мене те, що діток одягають за погодою, а саме, коли був осінній вітер, всім дітям групи одягли капюшони та рукавички. Це говорить про те, що в цьому дитячому садочку піклуються про здоров’я наших діток. Я дуже рада, що моя дитина відвідує саме цей дитячий садок.

 10. Добрий день! Зупинившись на виборі дитячого садочку своїй дитині, – не прогадала! Донечка ходе з превеликим задоволенням! Кожного дня бачу, як вона дорослішає, як дякує, як складає свої речі. Окреме дякую завідувачу Ользі Олександрівні за організацію роботи та підбір таких сердечних та професійних працівників. Дякую нашій позитивній та завжди усміхненій вихователю Валентині Миколаївні та її помічниці Марині Олексіївні! Доця виходить із садочка чистенька та в гарному настрої! Клас! Я дуже задоволена!

 11. Спасибо большое воспитателю группы “Малятко “Валентине Николаевне,а так же нянечке Марине Олексеевне за наших деток. Очень хорошие,приветливые и добрые.Мой ребенок ходит не так давно в сад,но результат очень большой. Начал разговаривать,не такой скрытный и стеснительный стал.Вообщим они молодцы.Питание очень нравится ребенку. И сам детский сад,територия большая,хорошая детская площадка. Всем рекомендую.

  1. Очень довольны выбором детского сада! Спасибо нашему воспитателю группы «Малятко» , а именно Валентине Николаевне за огромную работу с нашими детками, воспитание. Дочка с радостью ходит в сад, тепло отзывается, и очень любит своего воспитателя. Так же, спасибо руководству, за те условия, в которых занимаются и развиваются наши детки. Новое питание лично меня только радует, дочка кушает всё и наедается. С радостью будем советовать сад всем нашим друзьям и знакомым!

 12. Мой ребенок ходит в этот детский сад. Територия,площадка очень хорошая. Все ограждено. Все очень приветливые. Наша группа “Малятко”.Очень хорошая,добрая,приветливая наш воспитатель Валентина Николаевна,а так же нянечка Марина Олексеевна. К детям относятся как прям “мама”.За это им большое спасибо. Мой ребенок ходит ещё очень мало,но результат общения и разговора есть. Очень хорошо начал разговаривать,начало проявляться самостоятельность. Вообщем люди на своем месте.И за это им спасибо. Они мололцы!!!!

 13. Добрий день! Зупинившись на виборі дитячого садочку своїй дитині, – не прогадала! Донечка ходе з превеликим задоволенням! Кожного дня бачу, як вона дорослішає, як дякує, як складає свої речі. Окреме дякую керівнику Ользі Олександрівні за організацію роботи та підбір таких сердечних та професійних працівників. Дякую нашій позитивній та завжди усміхненій вихователю Валентині Миколаївні та її помічниці Марині Олексіївні! Доця виходить із садочка чистенька та в гарному настрої! Клас! Я дуже задоволена!

 14. Добрий день! Зупинившись на виборі дитячого садочку своїй дитині, – не прогадала! Донечка ходе з превеликим задоволенням! Кожного дня бачу, як вона дорослішає, як дякує, як складає свої речі. Окреме дякую завідувачу Ользі Олександрівні за організацію роботи та підбір таких сердечних та професійних працівників. Дякую нашій позитивній та завжди усміхненій вихователю Валентині Миколаївні та її помічниці Марині Олексіївні! Доця виходить із садочка чистенька та в гарному настрої! Клас! Я дуже задоволена!

 15. Добрий день! Зупинившись на виборі дитячого садочку своїй дитині, – не прогадала! Донечка ходе з превеликим задоволенням! Кожного дня бачу, як вона дорослішає, як дякує, як складає свої речі. Окреме дякую завідувачу Ользі Олександрівні за організацію роботи та підбір таких сердечних та професійних працівників. Дякую нашій позитивній та завжди усміхненій вихователю Валентині Миколаївні та її помічниці Марині Олексіївні! Доця виходить із садочка чистенька та в гарному настрої! Для кожної мами це дуже важливо. Клас! Я дуже задоволена!

 16. Хочу подякувати працівникам групи “Малятко” за чуйність, відданість справі та відповідальне ставлення до діток. Це дійсно люди, які люблять свою справу. Дітки з радістю йдуть до садочку. Дякую!!!

 17. Этот детский сад просто супер! Мой ребенок ходит в группу “Малятко”, от воспитателей я просто в восторге, дочь просто бежит в сад, начала считать и стихи рассказывать. Педагоги настоящие профессионалы. Спасибо огромное Валентине Николаевне , Елене Александровне. Директору Ольге Александровне особая благодарность , спасибо за такие кадры и за такой уровень детского сада!

 18. Хочу висловити подяку педагогам! Дякуючи їм, кожен день для дітей проходить цікавим, пізнавальним та активним!!!

  1. Добрий день! Зупинившись на виборі дитячого садочку своїй дитині, – не прогадала! Донечка ходе з превеликим задоволенням! Кожного дня бачу, як вона дорослішає, як дякує, як складає свої речі. Окреме дякую керівнику Ользі Олександрівні за організацію роботи та підбір таких сердечних та професійних працівників. Дякую нашій позитивній та завжди усміхненій вихователю Валентині Миколаївні та її помічниці Марині Олексіївні! Доця виходить із садочка чистенька та в гарному настрої! Клас! Я дуже задоволена!

 19. Велика подяка нашому вихователю Валентині Миколаївні та помічникові Тамарі Олексіївні за нелегку працю у вихованні наших дітей, за ставлення ніби до своїх рідних – це безцінно!
  Спостерігаючи за тим, з яким бажанням наш син йде до садочка і з якими очима розповідає про проведений день ми щасливі і жодного разу не пошкодували про наш вибір.
  Також дуже вдячні Ользі Олександрівні за злагоджену роботу колективу, Ви справжній професіонал свого діла.
  Міцного здоров’я, терпіння та натхнення всьому колективу дитячого садочка!

 20. Наталія( батьківський комітет) группа "Колобок" :

  Від усієї душі дякуємо нашим любимим і найціннішим вихователям – Ірині Анатоліївні та Світлані Михайлівні. Ви з особливим трепетом та теплотою відносилися до наших дітей в ці важливі для них дні дорослішання. Саме ви навчили наших малюків дружити і поважати один з одним. Разом з вами вони крок за кроком пізнавали наш світ, радість творчості, самостійної діяльності і свої перші особисті можливості. Завдяки вам наші бешкетники і бешкетниці завжди із задоволенням ходили в дитячий садок, з радістю навчались і робили свої маленькі відкриття. Ви знайшли підхід до кожного з них, допомогли подолати труднощі. В групі у нас завжди панує атмосфера доброти, любові, та домашнього затишку. !Особисто від себе хочу висловити подяку за виховання моєї дитини. Побажати терпіння та міцного здоров’я,адже виховання дітей є нелегкою та клопіткою справою,Спасибі за вашу працю!

 21. Огромная благодарность нашим воспитателям , Ольге Александровне . Благодарим за ваш большой вклад в наших детей, за огромные знания что вы им даёте , за опеку и любовь. Мы безумно счастлива что детство нашего ребенка проходит именно с вами . Спасибо огромное .

 22. Педагогічний колектив групи “Ромашка”, ви – найкращі! Дякуємо всім вам за те, що завдяки вашим старанням наші діти ростуть справжніми людьми, чуйними, розумними, кмітливими, а найголовніше – щасливими! Від щирого серця ми бажаємо вам усього найкращого! випуск 2019 року

 23. Наталія, мама Вікторії гр. "Ромашка" та Олександра гр. "Колобок" :

  Які чудові люди та великі професіонали наші вихователі та їх помічники, які закохані у свою справу педагоги з фізичного та музичного виховання, психолог, викладач англійскої мови. І донечка, і синочок дуже люблять свій дитячий садок, бо у ньому цікаво, затишно, красиво і дуже по-домашньому тепло від щирих обіймів кожного ранку при зустрічі у “Колобку” та на святкових концертах у старшій групі “Ромашка”, коли батькі не можуть стримати сліз від радості та гордості за своїх дітей, які так непомітно стали вже майже школярами, які вже у садочку навчилися читати, писати, рахувати та навіть “майже визначилися зі своєю парою” для майбутнього подружнього життя ))). Дякуємо ВСІМ ВАМ, невтомні трударі, хранителі дитячих душ та благословенні у своїй любові до тендітних дитячих сердець наших діточок. Хай вам Бог дає здоров”я, сил, наснаги та набагато-багато років доброго серця та сильної волі, щоб усі діти виходили з ваших чарівних рук найціннішими алмазами – яскравими особистостями з твердим характером! Низький ВАМ уклін – весь педагогічний колектив!!!

 24. Воспитатель группы “Барвинок” Виктория Викторовна и помощник воспитателя Оксана Юрьевна профессионалы высокого уровня. В работе с детьми сочетает справедливость, доброту и требовательность. Учит честности и отзывчивости. Учит детей дружить и уважать друг друга, творить и фантазировать. Создают психологический комфорт и подход к каждому ребёнку. Благодарим за их терпение и внимание. Спасибо Ольге Витальевне за ее профессионализм, терпение и умения находить подход к деткам. Отдельная благодарность руководителю детского садика Ольге Александровне за создания такого прекрасного коллектива. С уважением, родители Павловской Марии, гр. “Барвинок”

 25. Садочком ми дуже задоволені. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. Дякуємо

 26. Жодного разу не пошкодували, що вибрали для донечки цей чудовий дитячий садок!Це мабуть один з небагатьох державних садочків, що може впевнено конкурувати з приватними. Він затишний і “домашній” не тільки за розмірами, але в першу чергу за атмосферою, яку створює для діток колектив садочку. Вихователі та викладачі проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші малюки пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, чуйності, а також рахувати, читати, розмовляти іноземними мовами, малювати, ліпити, тощо. А ще діти під керівництвом вихователів влаштовують для себе та батьків чудові різноманітні свята. І, як виявляється, їжа в садочку смачніша за домашню. Дякуємо Ользі Олександрівні за її зусилля. Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас. Ви найкращі!!!

 27. Все мы с вами знаем что справиться с одним ребенком дома бывает сложно, что уж говорить если их больше 20 человек! Но у наших воспитателей это получается! Для каждого родитедя очень важно чтобы его ребенок был в целостности и сохранности, именно в стенах этого садика это возможно!
  Перечислять всех приимуществ я не буду, скажу лишь то, что в любом деле важен результат, а он есть! Дети стали самостоятельными и взрослыии как они любят говорить!
  У них появились друзья  и стимул ити в сад сутра!
  Огромная благодарность всему педагогичнскому составу, в частности нашим Виктории Викторовне и Оксане Юрьевне за терпение и профессионализм!

 28. Виражаємо величезну вдячність нашому вихователю Валентині Миколаївні та її помічнику Тамарі Олексіївні, хочеться відмітити їх високий професіоналізм, чуйне ставлення до дітей, турботу, увагу, доброту, тепло, індивідуальний підхід до кожної дитини. Ви проробили неймовірну роботу, навчаючи наших дітей рахувати, грати, співати, танцювати та багато-багато чому іншому, що потребувало величезного терпіння, педагогічного таланту і безмежної любові до дітей. Я дуже рада, що моя дитина потрапила саме до таких добрих, чуйних і душевних людей. Взагалі, відчувається, що в садочку працює дуже привітний, професійний, дружній і злагоджений колектив на чолі з завідуючою Ольгою Олександрівною. Низький Вам уклін і величезна вдячність! Натхнення і успіхів у Вашій нелегкій і такій важливій роботі!

 29. Хочу висловити слова щирої вдячності вихователю групи “Веселка” Наталії Яківні за прекрасну роботу, уміння знаходити підхід до кожної дитини, бажання давати своїм маленьким вихованцям ази знань, відкривати світ, учити нового й цікавого. Також слова вдячності Вікторії Юріївні та Валентині Миколаївні за любов до діток, турботу про їхнє дозвілля та добре серце. Особлива подяка адміністрації закладу в особі Ольги Олександрівни за якісну організацію роботи ввіреного їй закладу, наполегливість, вимогливість, турботу як за своїх вихованців, так і працівників. Успіхів вам, здоров’я, натхнення і здійснення усіх планів та мрій!

 30. Виражаємо величезну вдячність нашому вихователю Валентині Миколаївні та її помічнику Тамарі Олексіївні, хочеться відмітити їх високий професіоналізм, чуйне ставлення до дітей, турботу, увагу, доброту, тепло, індивідуальний підхід до кожної дитини. Ви проробили неймовірну роботу, навчаючи наших дітей рахувати, грати, танцювати, співати та багато-багато чому іншому, що потребувало величезного терпіння, педагогічного таланту і безмежної любові до дітей. Я дуже рада, що моя дитина потрапила саме до таких добрих, чуйних і душевних людей. І взагалі, відчувається, що в садочку працює дуже привітний, професійний, дружній і злагоджений колектив, на чолі з завідуючою Ольгою Олександрівною. Ви найкращі, дякуємо!

 31. Наталія( батьківський комітет) группа "Колобок" :

  . Від усієї душі дякуємо нашим любимим і найціннішим вихователям –Валентині Миколаївні та Тамарі Олексіївні, Ви з особливим трепетом та теплотою відносилися до наших дітей в ці важливі для них дні дорослішання. Саме ви навчили наших малюків дружити і поважати один з одним. Разом з вами вони крок за кроком пізнавали наш світ, радість творчості, самостійної діяльності і свої перші особисті можливості. Завдяки вам наші бешкетники і бешкетниці завжди із задоволенням ходили в дитячий садок, з радістю навчались і робили свої маленькі відкриття. Ви знайшли підхід до кожного з них, допомогли подолати труднощі, В групі завжди панує атмосфера доброти, любові та домашнього затишку.. Особисто від себе хочу висловити подяку за виховання моєї дитини. Побажати терпіння та міцного здоров’я,адже виховання дітей є нелегкою та клопіткою справою. Дякуємо Вам за все.

 32. Хочемо виразити величезну подяку колективу дитячого садочка “Ювілейний”за Вашу любов,тутботу,доброту,увагу,Ваш професіоналізм,увагу до діточок! Наша дитина відвідує садочок з задоволенням,в захваті від занять,святкових ранків!Дякуємо ,окремо,вихователям і помічнику вихователя групи “Веселка”!

 33. Садиком очень довольна. Посещают садик двое моих деток. Особую благодарность хочеться выразить педагогическо-воспитательному коллективу группы “Троянда”. Большое спасибо воспитателям группы – Ольге Ивановне и Галине Ивановне, также их помощнику – Елене Александровне, за их очень нелёгкий труд. Всегда ласковые, любят детей, используют индивидуальный подход. Отдельные слова благодарности хочеться выразить логопедам группы – Марине Константиновне и Ирине Григорьевне, – робота з сыном проведена действительно большая и результат “на лицо”. Спасибо Вам Большое!!!

 34. Тихонкова Тетяна, мати Тихонкової Наташі, група "Троянда" :

  Дуже рада з того приводу, що моя дитина виховується в групі “Троянда”, де працюють кваліфіковані та досвідчені спеціалісти, які не тільки знають свою справу, але й люблять діточок, підходять до кожної дитини індивідуально, враховуючи особистість кожної дитини. Взагалі в садочку гарний персонал, моя дитина тягнеться не тільки до вихователів своєї групи, але й має прихільність до вихователів інших груп. Ольга Олександрівна – викококласний керівник-менеджер, у якої всі структури садочку працюють бездоганно, підбір фахівців відмінний, в приміщенні садочку чистота та гарно пахне. Ще рік моя дитина буде під надійним наглядом, всім за це дуже вдячна. Бажаю всьому персоналу садочку здоров’я та гарного настрою, щоб наші дітки вас надихали.

 35. Огромное СПАСИБО воспитателям гр “Веселка”: Демидова Н.Я. и Куриленко В.Н., а также пом. воспитателя Овсиенко В.Ю. за их любовь к нашим деткам, безграничную заботу, доброту и внимательность)))
  Счастье родителей – это когда их детки утром хотят в садик , а вечером их невозможно забрать домой…))))спасибо ВАМ огромное!

 36. Обрати дитячий садочок-рішення не просте! Адже з малечку дитина завжди з батьками, а коли приходить час соціалізації, то потрібно робити вибір серед багатьох закладів дошкільної освіти! З впевненістю можу сказати, що ДНЗ 28-саме те місце, де Ваша дитина буде доглянута, в безпеці та комфортно себе почуватиме, як тільки переступить поріг садочку!Заняття  проходять в ігровій формі, що є дуже важливо для діток 3-4років.За цей рік наші діти навчилися самі себе обслуговувати-вдягатися, роздягатися, ходити до вбиральні, а також їсти та прибирати за собою! За це хочеться сказати велике дякую вихователям молодшої группи “Барвінок”- Вікторії Вікторівні та Оксані Юріївні! Дякуємо за Ваше терпіння, сили, за те що вкладали свої знання та вміння у наших дітей! За те що навчили їх малювати, ліпити та розказувати вірші на ранках! Ви стали їхніми першими провідниками на початку дорослого та самостійного життя! І, як виявляється, їжа в садочку смачніша за домашню! Дякую всьому колективу та директору за Вашу сумлінну працю!
  З повагою, батьки групи “Барвінок”

 37. Обрати дитячий садочок-рішення не просте! Адже з малечку дитина завжди з батьками, а коли приходить час соціалізації, то потрібно робити вибір серед багатьох закладів дошкільної освіти! З впевненістю можу сказати, що ДНЗ 28-саме те місце, де Ваша дитина буде доглянута, в безпеці та комфортно себе почуватиме, як тільки переступить поріг садочку!Заняття  проходять в ігровій формі, що є дуже важливо для діток 3-4років.За цей рік наші діти навчилися самі себе обслуговувати-вдягатися, роздягатися, ходити до вбиральні, а також їсти та прибирати за собою! За це хочеться сказати велике дякую вихователю молодшої групи Вікторії Вікторівні та помічнику вихователя Оксані Юріївні! Дякуємо за Ваше терпіння, сили, за те що вкладали свої знання та вміння у наших дітей! За те що навчили їх малювати, ліпити та розказувати вірші на ранках! Ви стали їхніми першими провідниками на початку дорослого та самостійного життя! І, як виявляється, їжа в садочку смачніша за домашню! Дякую всьому колективу та директору за Вашу сумлінну працю!
  З повагою, батьки групи “Барвінок”

 38. У групi доброзичливе вiдношення до дiтей, вихователь завжди пояснить, розповiсть. Дитина з великим бажанням бiжить до садочка. Дякую за роботу

  1. Хочу выразить огромную благодарность Виктории Викторовне и Оксане Юрьевне за их заботу,доброту, професионализм и любовь к деткам. Очень довольны и любим наш детский сад.

  2. Огромное спасибо воспитателям группы “Барвинок” Виктории Викторовна и Оксане Юрьевне, за любовь к деткам за их труд, заботу,терпение и доброту.Ребенок с большим удовольствием ходит в сад. Мы рады и непожалели ниразу что пришли именно в этот детский сад.

 39. Жодного разу не пошкодували, що обрали цей чудовий дитячий садок!
  Дуже вдячні всьому колективу дитячого садка за те, що створюють для дітей комфортну і дружню атмосферу. А, особливо, дякуємо Ніні Іванівні та Валентині Петрівні за турботу, піклування і за те, що вони проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші малюки пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, а також рахувати, малювати і т.д.
  А головне це те, що наша дитина, навіть, не хоче йти додому! Думаємо, що для всіх батьків це є головним показником.

 40. Батьки Бєлікова Олександра групи "Барвінок" :

  Дитячий сад – чудовий! Я не шкодую, що моя дитина ходить в цей дитячий сад !! Спасибі всьому колективу! А Вікторії Вікторівні, Галині Миколаївні та Оксані Юріївні найбільше дякую за душевність і професіоналізм. Дитина ходить із задоволенням. Дуже подобається як професійно організовані свята та відкриті заняття.

 41. Дуже вдячні Ірині Миколаївні за проведену роботу, діти на 100% готові до школи і у всіх дуже високий рівень розвитку. Всі свята завжди цікаві, завжди задіяні всі дітки. Чудова група, чудові вихователі та чудове керівництво. Ольга Олександрівна відмінний керівник, впевнюємось в цьому кожен рік.

 42. Вдячні за організацію родинного свята, за те, що кожна сім’я змогла показати свої таланти.

 43. Хочу выразить огромную благодарность Ольге Александровне и всему коллективу Юбилейного, за их нелегкий труд и бережное отношение к нашим деткам!!! Когда случилось так ,что мы сменили место жительства,Ольга Олександровна одна из немногих открыла перед моими детками двери детского сада,за что я очень ей благодарна!!!!Лучшего садика в Сумах нет!!!!!Воспитатели приняли нас как родных,деткам вначале было трудно адаптированьтя,но тепло и забота Галины Ивановны и Ольги Ивановны помогли им с этим справиться!Сейчас сынок будущий первоклассник и благодаря Ирине Николаевне,мы пойдем в школу хорошо подготовлеными.А Катюша с удовольствием учит английский язык с Еленой Григориевной и отлично ладит с Натальей Валентиновной!Мы рады что попали в этот сад!

 44. Когда пришло время ребёнку идти в сад, долго думали какой детский садик выбрать, т.к. хочется чтобы ребёнок чувствовал себя комфортно, чтобы о нём заботились, чтобы был сыт, чтобы получил основные знания и подготовку к школе. Друзья советовали ДНЗ “Ювилейный”. Теперь очень довольны, ребёнку нравится, с удовольствием посещает детский сад. Спасибо огромное Ольге Александровне, за то что смогла подобрать такой прекрасный педагогический коллектив, за то, что смогла так слажено организовать работу. Спасибо за то, что когда ребёнок у вас, мы спокойны.

 45. Мене цікавила інформація про набір діток до 1 класу. На вашому сайті знайшла відповіді на мої запитання. Дуже дякую!

 46. Большое спасибо за Ваш не простой труд!!! Наши дети благодаря Вам накормлены, ухоженны, развиты. Мы Вас любим.

 47. Хочу выразить свою благодарность Ольге Александровне, а именно за те требования к воспитателям и к нашей работе, которые в результате делают нас лучше. Тот небольшой период работы в Вашем детсаде, по которому скучаю, дал мне понять кем я действительно хочу быть. И спасибо огромное всем сотрудникам и воспитателям, которые с радостью помогали своими советами! Желаю всем вам удачи в такой нелегкой, но важной работе.

 48. Большая благодарность воспитателям группы ” Малятко” Светлане Андреевне и Галине Ивановне, мой сын с большим удовольствием ходит в сад, спасибо всему коллективу и Ольге Александровне, за теплый прием, и благоприятные условия для детей!

 49. Поздравляю педагогический коллектив, а также детей и их родителей с новым учебным годом! Желаю вам успехов в обучении и воспитании подрастающего поколения, разнообразных творческих идей. Пусть дети радуют вас своими большими и маленькими достижениями! Вдохновения вам и удачи во всех начинаниях!

 50. Хочу выразить благодарность педагогическому коллективу детского сада за прекрасное летнее оздоровление детей. Ребенок с удовольствием ходит в садик, т.к. каждый день его ждут приятные развлечения, игры, театры, конкурсы и т.д. Спасибо Вам за заботу о наших детях!

 51. Коли прийшов час віддавати другу доньку до дитячого садочка, у нас не було ніяких сумнівів – тільки в “Ювілейний”. Адже цей садочок залишив гарні враження, коли його відвідувала старша донька. Хочу подякувати вихователям Ользі Іванівні та Оксані Юр’ївні гр.Барвінок за доброту та чуйність, уважність. Тут відчувається турбота та любов до дітей. Моя донька швидко адаптувалась та з задоволенням всім розповідає про садочок та своїх вихователів.
  Велике спасибі Ользі Олександрівні. Вона вміє створити затишок,працює багато різноманітних гуртків. Ювілейний це скарб міста Суми.

 52. Огромная благодарность Ирине Николаевне, Ларисе Александровне и Нине Ивановне за вашу любовь заботу и профессионализм которым вы окружаете наших деток

 53. Відвідувала дитячий садок у День відкритих дверей. Враження найприємніші, побачила багато нового та цікавого для себе. Дякую колективу за організацію.

 54. Дякую методистам та організатору сайту за інформацію про заходи на день відкритих дверей.

 55. Особую благодарность хочу выразить Ирине Николаевне.Любящий,замечательный педагог.Спасибо вам за ваш труд! Детский сад “Юбилейный”-это клад профессиональных педагогов.Детскому саду нет равных.)

 56. Мой сын ходит в группу Малятко.Очень довольна ,ребенок очень любит Викторию Викторовну и Галину Ивановну.Спасибо им большое за понимание,хорошее отношение,трудолюбие и любовь к деткам))))

 57. Дякуємо Людмилі Анатоліївні та Валентині Петрівні за турботливе ставлення, батьківську любов. Величезне спасибі усьму педагогічному колективу. Всім натхнення, терпіння та продовжувати обраним шляхом.

 58. У садочку проходить щасливий період дитинства мого сина. З великим задоволенням ми йдемо в садочок, де на нас чекаю привітні працівники дошкільного закладу, цікаві заняття, ігри, користні прогулянки та гомінкі однолітки. Мені дуже приємно спостерігати, як зростає та набуває життєвого досвіду моя дитина.
  Дякую садочку за прекрасне дитинство.

 59. Хочу висловити величезну подяку колективу нашого садочку!!! Дякуємо Вам за вашу нелегку щоденну працю у вихованні наших маленьких, часом неслухняних зайчиків, за ваше терпіння, любов, турботу! Здоров”я Вам, сімейного благополуччя, творчих успіхів!
  Ви – найкращі: Тетяна Анатоліївна, Валентина Миколаївна і весь колектив садочку! Окрема подяка Ользі Олександрівні!
  група “Віночок”

 60. Дуже вдячні садочку “Ювілейний” за виховання і підготовку нашого сина до школи! Ольга Олександрівна, Ірина Миколаївна, Віра Борисівна і всі працівники ДНЗ – найкращі. Ми це знаємо напевно!. Окрема вдячність Євгенії Івнівні за чудові танцювальні заняття, завдяки ним у нашого сина розвинулася цікавість до творчості і спорту. “Ювілейний” – найкращий!

 61. Светланочка Андреевночка и Еленочка Александровночка огромное спасибо за утренник!!! От души девочки спасибо!!! Получили массу удовольствия.,посмеялись, развеселились… Всё было супер!!! Ваш труд сделал чудеса!!! Вы -феи!!!

 62. Хочу поздравить женскую часть коллектива нашего любимого садика с наступающим праздником весны! Благодарим за Ваш бесценный труд, за Вашу любовь, внимание, заботу к нашим деткам, которые здесь всегда ощущаются. Спасибо за знания, которые Вы им даёте, за индивидуальный, а не формальный подход к каждому ребёнку, за чуткость и терпение!
  Сегодня в нашей группе был утренник, после которого остались очень яркие впечатления! К Каждому ребёнку воспитатели относятся как к своему родному и это чувствуется! Огромное спасибо всему коллективу сада, а особенная благодарность Ольге Ивановне, Оксане Юрьевне, Анне Сергеевне и заведующей – Ольге Александровне! В таком чудесном коллективе несомненно должны вырастать таланты!

 63. Дякую вам за вашу не легку роботу завдяки зате що ви учите наших дітей займатися фізкультурою, музикою, малюванням та іншими пізнавальними іграми.

 64. Дякую за те що ви вивчаєте наших дітей завдяки вам мій син став краще вимовляти слова,став енергійнішим і слухняним.

 65. Як добре , що на сайті є сторінка для педагогів та електронна бібліотека, де можна завжди відшукати цікавий матеріал, який є цінним в роботі з дітьми та батьками. Дякую.

 66. Дякую організатору сайту за постійне поповнення адрес електронних ресурсів. Багато цікавої інформації, корисної як виховавтелям, так і батькам. Хочу подякувати вихователям Вікторії Вікторівні та Галині Іванівні та помічнику Юлії Сергіївні групи”Малятко”, яку відвідує моя донечка за доброту та чуйність. Мій старший син також відвідував дитячий садок . У нього залишилися гарні теплі спогади, а в цьому велика заслуга вихователя Вєри Борисівни та помічника Галини Миколаївни.

 67. Хочу висловити велику вдячність за створення сайту! Я заходжу на сайт кожного дня! Звертаю увагу на сторінку для педагогів, дуже вдало і зручно. Дякую!!!

 68. Ми з сином ходимо до групи «Разом з мамою»,и жодного разу не пошкодували, що вибрали цей чудовий і правильний дитячий садок! Це мабуть один з небагатьох державних садочків, що може впевнено конкурувати з приватними. Він затишний і “домашній” в першу чергу за атмосферою, яку створює для діток колектив садочку. Моему синові з першого дня сподобався садочок і ми з задоволенням його відвідує. Тут в першу чергу піклуються за наших діток: займаються з ними фізкультурою, музикою, малюванням та іншими пізнавальними іграми. Дякую завідуючий та всьому колективу садочку! Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас сторицею.

 69. Садочок Ювілейний відвідувала моя старша дитина і куди віддіти молодшу ми навіть не замислювалися. Звичайно Ювілейний. Велике спасибі Ользі Олександрівні. Вона великий господар ( в садочку завжди тепло, затишно, подомашньому, працье багато різноманітних гуртків), а ще вона дуже чуйна людина. І звичайно велике спасибі нашим вихователям, які проводять з нашими дітьми часу більше ніж ми, батьки. Мені дуже подобається, що дітей вчать ввічливості, а ще я помітила, що донька стала більш організована, одяг вішае на стільчик і розповідає нам вдома казки. Я всім батькам, яки планують віддати дитину до садочку можу з впевненістю рекомендувати Ювілейний.

 70. Хочу висловити подяку за створення сайту. Часто користуюсь і знаходжу багато цікавої, і корисної інформації. Нерідко заходжу на сторінку медичної сестри та вчителя-логопеда і користуюся їхніми порадами. Також часто цікавлюсь новинами, які відбуваються в дитячому закладі. А зі сторінки”оголошення” дізнаюсь не тільки про новини садочка, а й про новини місцевого самоврядування.

 71. Від щирого серця хочеться подякувати вихователям і помічникам за турботу і любов, які ви даруєте нашим дітям, ви навчаєте їх бути чемними, добрими, людяними, вкладаєте в них душу, ви навчили їх бути більш самостійними, приймати рішення і відповідати за свої вчинки. Вони розвиваються не тільки розумово, а й творчо.Низькій вам уклін і натхнення на довгі роки!

 72. Дуже вдячні колективу нашої групи, за добре, чуйне відношення до наших діточок. Дай вам Боже, любі працівники, міцного здоров’я,терпіння, подальшого трудового успіху, а всім нам – мирного неба над головою!

 73. Каждый год мы переходим из группы в группу. Но от этого наша жизнь в садике становится еще интересней. Хочу отметить высокий профессионализм, чуткое отношение к детям, заботу, внимание, индивидуальный подход к каждой семье, доброту и теплоту. Воспитательный процесс организован таким образом, что учитываются все мелочи повседневной жизни в социуме, в семье, в коллективе. Дети с радостью идут в сад, потому что там их встретят любимые воспитатели, с которыми им легко, интересно и можно поделиться своими детскими секретами. В детском саду царит комфортная теплая обстановка, благодаря пониманию и равноправию.

 74. Дуже задоволена садочком. Вихователі- професіонали,які відмінно знають свою справу, вміють знаходити “ключик” до кожної дитини. Творчий підхід до процесу виховання використовує кожний член колективу- і помічник вихователя, котрий з турботою слідкує за побутовими умовами,вміє заохотити маля до харчування, і музичні керівники, кожне свято для батьків та розваги для вихованців- це казка, і психолог, що сприяє комфортному самопочутті діточок,гарній атмосфері в колективі та розвитку внутрішнього світу дитинки, методисти і завідувач садочком завжди з посмішкою звертаються до кожного малятки та іх бвтьків. Кухарі готують охоче дуже смачні страви. Іноді,мені здається,що у працівників цього закладу всередені “батарейка”, бо завжди відчуваєш теплоту і сердечність, дивлячись як вони роблять свою справу. Від усього сердця дякую їм! Я не на мить не пошкодувала,що довірила свою дитинку саме ім. В садочку є всі умови для забеспечення комфортного і правильного виховання дітей. Я вважаю,що це один з найкращих садків в нашій області.

 75. Як мама, яка водить донечку до дитячого садка дізнаюся багато цікавої інформації на сайті. Це консультації спеціалістів закладу. Дуже допомагають нові сторінки,”Оголошення” та “Сторінка для педагогів”, які суттєво економлять час як вихователів, так і батьків. Хочу побажати всім працівникам закладу весняного настрою, сімейного затишку та мирного неба.

 76. Дякую всім вихователям за увагу яку вони приділяють дітками. Особливо групи Ковалія, Ромашка, Веселка та жіночої. Дякую вихователям за співпрацю при підготовці ранків 8 Березня. Дякую.

 77. Зручна і продумана побудова сайту дає можливість швидко знайти необхідну довідкову та методичну інформацію, Завжди цікавий матеріал на сторінках спеціалістів стає нагоді в організації роботи з батьками, Економить час у пошуках нової методичної інформаціі едектронна бібліотека. Творчої наснаги укладачам сайту.

 78. Этот детский сад считается лучшим в нашем районе, поэтому, я ни минуты не сомневалась в какой сад пойдет моя дочь. Ходим мы в группу “Колобочек “. В которую ребенок идет с большим удовольствием. Хочу выразить огромную благодарность Валентине Сергеевне за доброту, профессионализм, внимание и любовь к нашим деткам! Видно, что с детьми много занимаются: рисуют, лепят, читают и т.д. Дети всегда ухожены, чистенькие, волосы заплетены. Очень мне нравится идея с стендом, на который выкладывают поделки и рисунки наших малышей. Каждую неделю деткам показывают театр. Большое спасибо также педколлективу сада: логопеду, психологу, медсестре, хореографу и т.д. во главе с замечательным руководителем, управленцем и мастером своего дела Ольгой Александровной!

 79. Як добре, що на сайті є сторінка для педагогів. Ми, педагоги, будемо підвищувати свій професійний рівень, поглиблювати свої знання, молодим вихователям це потрібно.

 80. Моя донечка дуже полюбила дитсадок,багато чому навчилась! Це велика заслуга нашого вихователя Валентини Сергііївни!Завжди привітна, ласкава і турботлива за наших дітей!Низький Вам уклін і безмежна подяка від імені всіх батьків,а також маленьких вихованців групи “Колобочок”!!!

 81. У чора у групі “Віночок” відулися батьківські збори . На них були присутні практично усі батьки, методисти, інструктор з фізкультури, помічник вихователя, музичний працівник та звичайно завідуюча дитячим садком Ольга Олександрівна.
  Ми побачили свої діток з іншої сторони- таких дорослих, талановитих, слухяних.Коли наші дітки у дитячому садку-ми, батьки-спокійно працюємо,знаючи що наші діти знаходяться під пильним оком кваліфікованих, добрих, лагідних людей.

 82. Моя дочь ходит в этот садик второй год. За это время она многому научилась. В группу идет с огромным удовольствием. В первую очередь это заслуга наших воспитателей Ольги Ивановны,Анны Сергеевны и помощника воспитателя Оксаны Юрьевны. Ни разу не забирала грязного или мокрого ребенка.
  Мне очень нравятся утренники и отчетные мероприятия (недавно был отличный отчетный концерт по кружку английского языка.)
  Огромное спасибо всему коллективу ДНЦ “Ювілейний” за доброту и профессионализм.

 83. Хочемо подякувати вихователю та працівникам ДНЗ, за цікаві та змістовні батьківські збори. Ми побачили , що наші діти готові до школи, вони читають, рахують, виконують звуковий аналіз слів розвязують приклади та логічні завдання.

 84. В дошкільному закладі постійно проходять звіти гуртків, загальні батьківські збори,де батьки можуть побачити свою дитину. На зборах постійно розповідають куда витрачають кошти.

 85. Підтримую ідею Олени стосовно меню, а також пропоную зробити сторінку “оголошень” окремо від новин. Тобто в новинах, як правило, описуються події, що вже відбулися. А на сторінці “оголошення” будуть виставлятися оголошення як для батьків, так і для виховатилів. Будь ласка, висловіть свою думку стосовно цієї пропозиції!

 86. Мені дуже пощастило в житті, що я працюю саме в дошкільному закладі №28. Хочеться відмітити, що протягом останніх років активно використовуються інноваційні технології у роботі вихователя. Значне місце посідають новинки сайтів, де ми дізнаємося про нові досягнення колег, про побажання батьків. Хочу сказати слова вдячності всім працівникам нашого колективу, бо кожен з них робить все для того, щоб нашій малечі було комфортно, затишно, як удома. У нас найкращий колектив! Я пишаюся своїм садочком! Нехай на нашому сайті й надалі зявляються слова вдячності та підтримки,нехай він поширюється новими цікавинками – бо життя не стоїть на місці.Дай Бог, нам усім, здоров’я міцного, мирного неба і багато-багато років плідної праці!

 87. Велика подяка організатору інформаційного сайту, який допомагає мені підвищувати свій професійний рівень і знаходити багато корисних порад.Знаходжу багато корисної інформації на сторінці практичного психолога для виховання дітей раннього віку. психолога

 88. Дуже часто відвідую сайт дошкільного закладу, який оновлюється майже кожного дня.Особливо корисною для мене є корисні посилання електронної бібліотеки та матеріали консультацій спеціалістів, що дають змогу володіти новою інформацією щодо організації навчання і вихованння дітей.

 89. Харчування в дитячому садку — один з «пунктиків» батьків дошкільника. Зверніть увагу на розмову мами і дитини, коли вони йдуть додому . Напевно, серед численних маминих «Як? Що? Навіщо?», буде і таке питання: «А що ви сьогодні їли на обід?».
  Пропоную на батьківську сторінку розміщувати меню, щоб батьки мали змогу його переглядати.

 90. Прежде всего, хотелось бы сказать огромное “спасибо” руководству детсада, по скольку невозможно не заметить как хорошо организована работа воспитателей и их помощников, а также контроль за выполнением данной работы. Наблюдая, как мой ребенок с улыбкой идет в садик и с этой же улыбкой встречает меня вечером, говорит о многом! Недавно была на родительском собрании и до сих пор не перестаю гордиться успехами детей, не только своего, но у других. Спасибо, что проводите такие мероприятия и даете возможность самостоятельно оценить результат вашей работы! Искренне желаю успехов всем воспитателям!!!

 91. Мне хочется выразить огромную благодарность администрации сайта за его создание, за кропотливый труд, за то, что предоставили нам прекрасную возможность общаться на сайте. На сайте я нашла много интересной информации, консультаций и советов.

 92. З любовью до малечі, розумінням її потреб і особливостей педагоги намагаються зробити життя дітлахів по справжньому яскравим, цікавим. Особливо своєю неповненістю вражають святкування дня народження. Це- подія, в якій беруть участь усі групи, батьки, педагоги. Для іменниників випускається святкова стінгазета, де відображаються всі яскраві моменти перебування дитини в дитячому садочку. Разом із вихователем малюки готуються подарунки (листівки, поробки). а саме дійство святкування дня народження відбувається у фіто-кафе “Живинка”

 93. Хочу висловити подяку організатору сайту. Користуюся вашою електронною бібліотекою для підготовки до занять.

 94. Светлана Андреевна и Елена Александровна спасибо за то, что встречаете наших детей улыбкой! Благодаря вашему профессионализму и грамотности дети растут гармоничными и всесторонне развитыми личностями. Уютная и теплая обстановка, созданная в группе, помогает детям быстро адаптироваться и чувствовать себя как дома. Особо хотим поблагодарить заведующую Ольгу Александровну за прекрасно организованный подход к воспитанию детей. Благодаря вашему мудрому руководству, воспитатели прекрасно справляются со своими обязанностями, окружают детей теплом и вниманием, обучают их, развивают в них таланты, учат любить и уважать окружающих.

 95. Хочу сказати спасибі, вихователю, за гарні зачіски кожного дня, моя дитина приходить з красивими зачісками. За чуйне, добре відношення до діток, як мама, за гарне виховання. Дякую!!!!!!!

 96. Ми батьки групи «Сонечко» ,хочемо висловити свою подяку вихователю та няні нашої групи, а також всім працівникам дитячого садка, який очолює Ольга Олександрівна. Ми дуже вдячні їм за ту турботу і ласку з якою вони виконують свою роботу за їх кваліфіковану працю. Вони стали для наших діток не тільки педагогами і наставниками але що найголовніше, друзями! Діти завжди з радістю ідуть в ранці в садочок, адже знають що їх там не образять. Наш вихователь Світлана Андріївна та няня Олена Олександрівна завжди допоможуть нам батькам порадою і гарним словом. Ми їм дуже вдячні за все, що вони зробили и продовжують робити для наших діток. З вдячністю батьки та діти групи «Сонечко»

 97. Очень довольны детским садом, отношением к деткам, рады, что прислушались к положительным отзывам и записали свою дочь именно в этот детский сад. В прошлом году посещали группу “Колобок”, в этом году – в “Барвинке”. Ребёнок ходит с удовольствием, в доме постоянно рассказы о группе, что делали, чем занимались, появилось много новых знаний, хороших привычек. Конечно же, при адаптации ребёнка к новой среде несомненно иногда возникают трудности, но радует то, что воспитатели группы всегда стремятся помочь ребёнку и преодолеть их. Огромная благодарность нашим любимым Ольге Ивановне, Оксане Юрьевне, Анне Сергеевне, а также Анастасии Юрьевне и Виктории Викторовне!

 98. Наша родина щиро вдячна батьківському комітету групи “Пролісок” на чолі з вихователем Вірою Борисівною, які організували привітання з Новорічними святами та передали цінні подарунки моєму чоловікові, який служить в зоні АТО та його батальону. Дякуємо вам від щирого серця!

 99. Коли прийшов час віддавати нашого синочка до дитячого садочка, у нас не було ніяких сумнівів – тільки в “Ювілейний”. Адже про цей садочок ми чули багато схвальних відгуків. І ми не помилились. Вже другий рік наш Рома відвідує “Ювілейний”. Ми бачимо великі зміни у його фізичному розвитку, мовленні. Він знає багато віршів, пісень, таночків, з задоволенням малює. Рома з великим задоволенням ходить до дитячого садочка і дуже любить Тетяну Анатоліівну і Валентину Миколаївну. Наша родина вдячна колективу дошкільного закладу і його керівнику Солодовник Ользі Олександрівні за оптимальні умови, створені для розвитку та виховання нашої дитини!

 100. Я сама была воспитанницей этого сада и могу с уверенностью сказать, что он самый лучший!!! Весь коллектив очень профессиональный!!!Мой сын уже второй год посещает этот детский сад. В прошлом году были в группе ” Колобок”, а в этом году нам посчастливилось попасть в группу ” Пролiсок”. Я очень благодарна нашему воспитателю от Бога Верочке Борисовне и милой Нине Николаевне за то тепло, любовь и доброту, которую Вы дарите и отдаете нашим деткам!!!!!! Низкий Вам поклон!!!!! Мы очень ценим Вашу заботу!! Спасибо огромное от всего родительского коллектива нашей дружной группы!!!!

 101. Замечательный детский сад! Начитавшись много положительных отзывов, выбрали именно его, и не прогадали! Заведующая Ольга Александровна очень приятная женщина, и очень серьезно относиться к своей работе! Детский психолог Людмила Витальевна просто замечательный специалист, помогала нам в трудные минуты адаптации в детском саду, и поддерживала отличными советами по развитию помимо детского сада. Огромное спасибо педагогическому коллективу группы “Малятко” Галине Ивановне и Виктории Викторовне! Галина Ивановна бесценный педагог, ребенок начал любить детский сад благодаря ее работе! В детском саду дети замечательно проводят время, всегда учатся чему-то новому, очень заметно, что с ними занимаются, часто проводят интересные мероприятия! У ребенка каждый день положительные эмоции!!! Хочу сказать спасибо за замечательное и теплое отношение!!!

 102. Хочу приєдгатися до батьків, які висловлюють свою вдячність адміністрації і педколективу садочка. Тому що дійсно робота ведеться на високому рівні і ні одна дитина не лишається без уваги вихователя, враховуються індивідуальні особливості кожної окремовзятої дитини.
  Ще хочу відмітити чудовий стан матеріальної бази садочка і відношення до неї співробітників. Дуже приємно чути і бачити на власні очі звіти про використання батьківських коштів. Маю зазначити, що ці кошти витрачаються по-господарськи. Тому дякую завхозу і завідувачці особисто.
  Особиста подяка вихователям і логопедам нашої групи – вони найкращі!!!!

 103. Хочу подякувати педагогічному колективу цієї групи за вагомий внесок у всебічному розвитку нашої дитини.Вихователі завжди віддають свою любов та тепло дітям.а тому у групі панує затишок.Наші діти завжди доглянуті,а головне здорові.Велика та щира подяка всім.Дякуємо Вам за вашу нелегку працю!!!

 104. От чистого сердца хочу поблагодарить коллектив детского сада за Ваш не лёгкий труд, за детские улыбки,

 105. Огромное спасибо Вам за воспитание моего сына. Это не лёгкий труд. Ребёнок ходит в садик с огромным удовольствием. Каждый день проводится с детками огромная работа. Спасибо Вам большое!!!

 106. Самый лучший садик, самый лучший коллектив. Спасибо Вам громадное за заботу, за искреннее отношение к нашим деткам. Всегда приятно, спокойно и легко на душе, когда приводим к Вам ребёнка. Громадное спасибо Ольге Александровне, что смогла так всех организовать и что все профессионалы своего дела.

 107. Шановні працівники дитачого садочка!
  Від щирого серця хочемо подякувати за вашу невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей .
  Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
  Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вони Вам вірять, Вас люблять і шанують.
  Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
  Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача
  Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

 108. В садик “Юбилейный” у меня ходил старший ребенок,без раздумий отдала и младшего.Отличный садик,отличное руководство.Огромное спасибо воспитателям Ольге Ивановне,Анне Сергеевне и помошнику воспитателя Оксане Юрьевне за их непростую работу.

 109. Здравствуйте. Хочу выразить благодарность сотрудникам садика. Ребенку в садике интересно, группа не переполнена.Вкусно кормят
  (со слов сына).Иду на работу со спокойной душой, а сынулькин без слез в садик.

 110. Від щирого серця хочемо подякувати вихователів групи, логопедів, спеціалістів та Ольгу Олександрівну за вашу невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.

 111. Хочу подякувати педагогічному колективу групи “Малятко” за вагомий внесок у всебічний розвиток нашої дитини! Ваша праця і любов до дітей дійсно помітна. За невеликий проміжок часу навчання у садочку, наш синочок навчився багатьом речам, які є основою для подальшого розвитку! Дякую за тепле і щире відношення до наших дітей!

 112. Хочу поблагодарить в первую очередь добрую и отзывчивую заведующую-Ольгу Александровну,она приняла в сад 2 моих детей в сложной для нас ситуации не смотря на нашу Донецкую прописку,за это мы очень ей благодарны! Хочу поблагодарить воспитателей и нянь групп “Малятко” и “Барвинок” за поддержку и помощь в адаптации наших деток.Атмосфера в группах очень благоприятная,детки ходят с удовольствием и узнают много нового!

 113. Хотелось бы поблагодарить весь персонал нашего садика за то, что на протяжении уже скольких лет, качество работы не только на уровне, но даёт фору все остальным ДНЗ. В группах всегда чистота, никакой пыли. Детки с отличным настроением остаются утром, и с ещё лучшим уходят вечером. Спасибо Вам большое за Ваш труд.

 114. Самый лучший детский сад: добрые, отзывчивые воспитатели, помощники воспитателей. Детям очень нравится посещать детский сад.Много время воспитатели уделяют обучению детей: проводятся разные занятия, праздники, дни открытых дверей, на которые приглашают родителей и показывают жизнь детей “изнутри”.По-моему, наши дети , счастливы. Спасибо всему коллективу за их нелегкую работу в трудное время.

 115. Сьогодні 30.12.2014 я побувала на звітному концерті у садочку. Зала була переповнена батьками вихованців. Враження неперевершені. Які талановиті наші дітки, звичайно завдяки таким профессіоналам – педагогам з великої літери на чолі з Ольгою Олександрівною Солодовник, хореографам, тренеру Ользі Віталіївні. Нашій виховательці Людмилі Анатоліївні велика подяка за турботу, за знання, які вона дає нашим дітям. максим розповідає, які заняття проходять кожного дня. Спасибі за відповідальне ставлення до дітей!

 116. Хочу висловити вдячність, вихователю групи та помічнику вихователя які чудово прикрасили групу до свята Нового року, виготовляли з дітьми поробки в групі і цими поробками прикрасили групу. Моя дитина ожного дня розповідала, що вони виготовляли з вихователем кожного дня, і як прикрашали ялинку. Дякую Вам, за вашу не легку працю!!!

 117. Наш ребенок уже третий год ходит в садик Юбилейный! Хочу выразить благодарность воспитателю и няне группы. Хочу отметить их высокий профессионализм, чуткое отношение к детям, заботу, внимание, индивидуальный подход к каждой семье, доброту и теплоту. Ребенок с радостью идет в сад, потому что там его встретят любимые воспитатели. В группе царит комфортная теплая обстановка.

 118. Дитячий садочок для дитини – це, як другий дім, в якому дитина почувається комфортно і затишно! Для того, щоб забезпечити гарні умови перебування дитини у дитячому садку, потрібен професіоналізм! Тому, я хочу подякувати Ользі Олекандрівні, за прекрасну роботу, гарний колектив і затишок, який створений у садочку! Діти завжди доглянуті, охайні, а найголовніше здорові! Кожного дня дитина з великим задоволенням іде до дитячого садочку, тому що завжди з посмішкою зустріне вихователь Світлана Андріївна та помічник вихователя Олена Олександрівна, дякую їм за любов до наших дітей, уміння знайти підхід до кожного!

 119. Моя дитина із задоволенням відвідує садочок, адже кожного ранку її зустрічають із щирою, привітною та теплою посмішкою. Вихователь Тетяна Анатоліївна та помічник Валентина Миколаївна ставляться до наших дітей, як до рідних. Наші діти завжди доглянуті, охайні, задоволені, навчають їх бути самостійними, вихованими, добрими та багато чого іншого. Низький Вам уклін і щира подяка!!!

 120. Дякую організатору сайту про цікаву та змістовну інформацію про дитячий садок. А ще велика вдячність всім працівникам закладу за те, що ви завжди добрі, чуйні, лагідні, терплячі до наших діток

 121. Свого вихователя дитячого садочку дитина дитина пам’ятає все життя. Вона пам’ятає її турботливі руки, піклування та любов. Батьки з мезмежною вдячність говорять вихователям та їх помічникам велике спасибі, за те, що вони виховують, вчать, беруть на руки, приголублять, годують та витирають сльози нашим малечам. Ваші серця завжди наповнені турботою, добротою та любов’ю. Ми з великою шаною ставимося до вашої праці та дякуємо за безмежну турботу до наших дітей.

 122. Висловлюю вдячність за якісну підготовку моєї доньки до школи, творчий підхід до організації ранків та свят для батьків. Вихователі нашої групи відддають всю свою любов та тепло дітям, а малюки із задоволенням чекають зустрічі з ними кожного дня.

 123. Я хочу выразить большую родительскую благодарность всему коллективу “Юбилейного” и лично заведующей Ольге Александровне. Вам лично за то, что Вы благодаря своим знаниям, умению, опыту, профессионализму, собрали в стенах “Юбилейного” команду професионалов. Руководствуясь принцыпами, представлениями о том, как и какие люди должны работать с детьми, Высоздали успешную организацию. Только вникая во все и участвуя во всех процессах вашего заведения, Вы имеете достойный результат работы. И видя этот результат, мы, родители, можем абсолютно спокойно отдавать Вам ежедневно своих детей и быть уверенными, что они в надежных руках. Позвольте еще раз сказать оргомное спасибо и пожелать Вам вдохновения, силы, терпения, надежлы на решение всех задач и любви… Мира всем и крепкого здоровья Вам и всему Вашему коллективу.

 124. Прийміть цей уклін наш до самої землі
  за те, що зігріти Ваші руки змогли
  Ваш дитячий оазис й затишок там створити,
  щоб щасливі й веселі були наші діти!

 125. Вибачаюсь, це ми минулого року відвідували групу “Віночок”, а цього року перейшли у групу “Сонечко”. Емоції – найприємніші. З повагою, Вікторія, група “Сонечко”.

 126. Ми навчаємося в ДНЗ № 28 вже третій рік. Дуже задоволені, що обрали саме його. Дитина із задоволенням ходить в дитсадок. Також, хочеться відмітити відмінну роботу адміністрації та педколективу, для дітей створені найкращі умови. Особлива увага приділяється всебічному розвитку дитини, діє безліч гуртків: співи, різні види танців, акробатика, хореографія, музичні заняття та багато інших. Окремо хочеться подякувати вихователям та помічнику вихователя: дитина завжди чиста, доглянута, кожного дня проводяться заняття та відчувається значний прогрес у розвитку. В ДНЗ працює першокласний психолог, який завжди відгукнеться на будь-які проблеми.
  З поваго, Вікторія, група “Віночок”.

 127. Вдячні Вам за гарне відношення до діток, за те, що діти в дитячому садку вивчають багато нового, за те, що вони завжди нагодовані, розчесані.

 128. ДНЗ№28 – чудовий дитячий садок, подобається усіма своїми якостями. Сформований працьовитий, досвідчений педколектив на чолі з талановитим керівником. Дякуємо за ваше ставлення до діток, тепло та любов до них, взаємопорозуміння з батьками . По дитині помічаю, що в групі проводяться якісні заняття, вона радує нас новими знаннями, які вона черпає саме в садочку. В першу чергу тут піклуються про духовний та фізичний стан наших діток. Займаютья з ними фізкультурою, музикою, проводять цікаві виховні заходи. Дуже подобаєтся, що велику увагу приділяють англійській мові. Нам з вами пощастило. Бажаемо Вам натхнення та процвітання у вашій роботі.

 129. Дуже зручно знаходити потрібну інформацію та нормативно-правове забезпечення, користуючись посиланнями, які розміщені на сайті ДНЗ.

 130. Дякую, всім тім людям які створюють сайт, за те, що можна прочитати консультації, план роботи на місяць.

 131. Також хочу подякувати за існування сайту нашого садка! На сайті є багато корисної інформацї,є можливість слідкувати за новинами та життям “Ювілейного”. Завдяки сайту у батьків є можливість залишити відгуки та побажання відносно роботи садочка.
  Щиро дякую розробникам сайту, нашим любим вихователям а також завідуючій садка Ользі Олександрівні!!!

 132. Хочу выразить огромную благодарность педколлективу детского садика “Юбилейный” во главе с замечательным руководителем, мастером своего дела, Ольгой Александровной, за проявленную заботу, тепло и внимание к нашим деткам! Хочется отметить индивидуальный подход воспитателей к каждому ребенку! Спасибо большое Виктории Викторовне и Оксане Юрьевне за проявленную доброту, терпение и любовь! Благодаря Вам наши детки становятся взрослее и приобретают новые знания, умения и навыки. Также хочу отметить профессиональную работу психолога Марины Григорьевны, это человек, который найдет подход и достучится к любому ребеночку. Отдельное спасибо руководству за сайт, на котором можно найти всю необходимую для родителей информацию!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.