Відгуки

4 thoughts on “Відгуки”

1. Жодного разу не пошкодували, що обрали цей чудовий дитячий садок!
    Дуже вдячні всьому колективу дитячого садка за те, що створюють для дітей комфортну і дружню атмосферу. А, особливо, дякуємо Ніні Іванівні та Валентині Петрівні за турботу, піклування і за те, що вони проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші малюки пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, а також рахувати, малювати і т.д.
    А головне це те, що наша дитина, навіть, не хоче йти додому! Думаємо, що для всіх батьків це є головним показником.

2. Батьки Бєлікова Олександра групи "Барвінок" сказав:

Дитячий сад – чудовий! Я не шкодую, що моя дитина ходить в цей дитячий сад !! Спасибі всьому колективу! А Вікторії Вікторівні, Галині Миколаївні та Оксані Юріївні найбільше дякую за душевність і професіоналізм. Дитина ходить із задоволенням. Дуже подобається як професійно організовані свята та відкриті заняття.

3. Дуже вдячні Ірині Миколаївні за проведену роботу, діти на 100% готові до школи і у всіх дуже високий рівень розвитку. Всі свята завжди цікаві, завжди задіяні всі дітки. Чудова група, чудові вихователі та чудове керівництво. Ольга Олександрівна відмінний керівник, впевнюємось в цьому кожен рік.

4. Вдячні за організацію родинного свята, за те, що кожна сім’я змогла показати свої таланти.