Образотворча майстерня

Педагогічний колектив нашого закладу спрямовує свою діяльність на реалізацію таких завдань:

Розвивати емоційну чутливість, здатність радіти, дивуватись, захоплюватись, милуватись предметами народного декоративного мистецтва, красою барв навколишньої природи.

Розвивати вміння спонукати дітей радіти результатам своєї роботи, емоційно відгукуватись на твори мистецтва.

Розвивати інтерес до приладдя та матеріалів, що використовуються на образотворчих заняттях, здатність розрізняти їх основні властивості; формувати вміння працювати з різними матеріалами.

Забезпечити оволодіння елементарними способами зображення; навчити прийомам малювання, ліплення, аплікації.

Розвивати дослідницьку, пошукову діяльність при сприйманні запропонованого вихователем художнього матеріалу (живопис, графіка, скульптура), розширювати досвід його використання в різних видах власної образотворчої діяльності.

Складовою інтер’єру дошкільного закладу є постійно діюча виставка робіт дітей та їх батьків

У закладі діє студія образотворчого мистецтва, у кожній групі створені куточки для самостійної художньої діяльності дітей з достатньою кількістю матеріалів для занять. Педагоги намагаються забезпечувати самовияв дітей в образотворчій діяльності: малюванні, ліпленні, аплікації як на заняттях так і в повсякденному житті.