Основні завдання навчально-виховної роботи на 2017 – 2018 навчальний рік

Враховуючи підсумки навчально-виховної роботи за минулий навчальний рік, на виконання Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положення «Про дошкільний навчальний заклад», Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, Освітньої програми для дітей від 2 до7 років «Дитина» пріоритетні напрями роботи освітньої діяльності дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) № 28 «Ювілейний» Сумської міської ради у 2017 – 2018 навчальному році спрямувати на розв’язання таких основних завдань:

1. Удосконалити форми співпраці педагогічного колективу з сім’ями вихованців засобами використання інноваційних, інформаційно-комунікаційних технологій.
  2. Продовжувати здійснювати роботу щодо проведення національно-патріотичного виховання дошкільників засобами художньо-естетичного розвитку.
  3. Підвищувати мовленнєву компетентність педагогів, дітей, батьків шляхом створення розвивального мовленнєвого середовища.
  4. Створювати умови для збереження психічного, фізичного здоров’я дошкільників, використовуючи оздоровчі технології.